Profesionální čištění kanalizací vyřeší problém jednou provždy

foto

Ucpaná kanalizace, odpad, záchod. Nic příjemného, bohužel jsou i lidé, kterým se tohle stalo několikrát za sebou. Proč? Zřejmě se pokusili o neodborné čištění vlastními silami, nebo se svěřili do rukou nespolehlivé firmy. Buďte chytřejší!

Čištění kanalizace laik nezvládne, ale na čištění odpadů se stane odborníkem téměř každý Čech, kterého trápí neodtékající odpad. Do arsenálu domácích opravářů patří hlavně chemické přípravky, někdy ruční spirála na čištění odpadů. Tohle však mohou být příliš slabí bojovníci.

Povolejte do akce tlakovou vodu

Na běžné čištění odpadů v domácnosti doopravdy stačí chemické přípravky, avšak někdy je špunt příliš tvrdý, případně odpad neodtéká z úplně jiného důvodu. A tehdy je třeba zavolat si odborníky na čištění kanalizace v Praze – fialovo zelené vozy firmy Herčík a Kříž.

Profesionálové využívají čisticí spirálu na ucpané odpady menších profilů (např. umyvadla), tlakovou vodu na ty ostatní. Správnou techniku zvolí na základě vlastních zkušeností a nepoleví, dokud nebude ucpaný odpad opět odtékat.

Je třeba hledat i příčinu, ne pouze řešení

Ucpaný odpad nebo ucpaný záchod už zase odtéká? Tak pozor, ještě není vše vyřešeno. Je totiž vhodné také prozkoumat, proč k ucpání došlo, aby se záležitost neopakovala. U domácích odpadů bývá na vině nejčastěji vylévání oleje do odpadu, ucpání vlasy, tukovou zátkou apod. A jak to je u kanalizace?

Po uvolnění ucpané kanalizace profesionálové provedou i kamerovou prohlídku potrubí, zjistí, zda není někde poškozené, a případně zajistí nápravu. Jen tak se nepříjemná situace nebude opakovat.

Ucpanou kanalizaci i odpad je třeba řešit hned

S ucpaným potrubím nebo odpadem nelze fungovat, toho jsme si velmi dobře vědomi a nabízíme okamžitou pomoc.
V případě havárie a naléhavé situace volejte na mobilní telefon 604 208 684, kde jsme připraveni k vašim službám. Vše přizpůsobujeme tomu, abychom vám pomohli co nejdříve.

 • Máme 14 vozů a dostatek pracovníků připravených co nejrychleji vyjet.
 • Vozy jsou kompletně vybavené, nikdy nemusíme jezdit dvakrát, vše vyřešíme na místě.
 • Naše technika je dostatečně výkonná, poradí si s každou kanalizací i menším odpadem.

Jak předcházet ucpanému odpadu a kanalizaci?

Lidé by měli především dobře zvažovat, co splachují do záchodu a vylévají do odpadů, tohle všechno pak končí v městské kanalizaci. Pokud tedy nedojde k ucpání už v domovních trubkách, může být zapotřebí celkové čištění kanalizací.

 • Vlhčené ubrousky se nesplachují do záchodu.
 • Olej se nesmí vylévat do odpadu ani záchodu.
 • Do záchodu nepatří ani dámské hygienické potřeby.
 • I vlasy v trubkách páchají neplechu, tvoří se z nich chuchvalce

Šetrně a s ohledem na přírodu

Do akce posíláme naše recyklační vozy, které dokážou nasávat zpět nečistoty i s vodou, tu recyklovat a dále využívat k čištění. Díky tomu vodou neplýtváme, čištění kanalizace provádíme šetrně a s ohledem na přírodu.

Praha, Beroun, Kladno a Říčany jsou náš revír

Zvládáme čištění odpadů v Praze, Říčanech, Berouně, Kladně, ale i v jiných městech a vesnicích v okolí, případně po celé ČR. Ve vyjmenovaných městech však nabízíme dojezd za výhodnější paušální poplatek. Tak neváhejte a pozvěte si právě nás!

Za rok vyčistíme přes 6000 potrubí, kanalizací a stok

A to už je pořádné číslo. Garantujeme, že si poradíme i s tím vaším ucpaným potrubím nebo odtokem. Jsme vybaveni na větší i menší zásahy, máme techniku, která je až čtyřikrát výkonnější než běžné stroje.

Co všechno vyčistíme? Zvládneme:

 • čištění kanalizace (domovní přípojky i hlavní řady v ulicích)
 • čištění bytových odpadů (vana, dřez, WC atd.)
 • čištění domovních odpadů (stoupačky apod.)
 • čištění dešťových odpadů (gajgry, gule, dešťové vpustí apod.)

Neexistuje kanalizace, s níž bychom si neporadili!

A kolik tohle všechno stojí? Kompletní ceník máme online na webu, nebo vám bližší informace poskytne dispečer na infolince. Čištění kanalizací nabízíme rychle, levně a profesionálně, tak neváhejte a kontaktujte nás přes webový formulář, e-mailem: hercikakriz@hercikakriz.cz nebo telefonicky: 604 208 684 podle toho, jak moc záležitost spěchá.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

9°C

Dnes je neděle 24. října 2021

Očekáváme v 1:00 2°C

Celá předpověď