Přírodní péče, která nedá infekci šanci aneb Pohoda začíná „tam dole“

foto

Výsledky výzkumu publikované v časopise Lancet poukázaly na vysoké procento žen, které trápí kvasinková infekce. Až 75 procent žen alespoň jednou v životě pozná, co může infekce v intimních partiích znamenat. U 45 procent z nich se pak potíže vrací.

Fotogalerie

Intimní partie jsou jako lakmusový papírek, který velmi citlivě reaguje na jakékoliv změny z vnějšího i vnitřního prostředí. Z medicínského hlediska je běžné trpět na kvasinkovou infekci jednou až dvakrát ročně. Ale snad každá žena, která si tímto problémem prošla, tím nechce procházet znovu, anebo opakovaně. V případě, že infekce propukne, je potřeba jednat rychle a léčbu neodkládat.

Už při prvních příznacích sáhněte po přírodním a bezpečném řešení.

Jaké jsou příznaky?

Přemnožení bakterií má za následek otok sliznic, pocit podráždění, mikrotrhliny, bílý hrudkovitý výtok bez zápachu a následně úporné pálení, svědění, bolesti při pohlavním styku a bolesti v podbřišku. Je vám to povědomé? Zřejmě nepatříte mezi 25 % šťastných žen, které s kvasinkovou infekcí ještě neměly tu čest.

Produkty Gyntima jsou tak určeny pro každou z vás a svým širokým produktovým záběrem zohledňují specifičnost každého problému. V produktové řadě se jednoduše zorientujete díky tomu, že každý z produktů se citlivě věnuje řešení konkrétních potíží.

Vyberte si z úzce specializované produktové řady Gyntima, která je podle švýcarské receptury společnosti Herb-Pharma AG vyrobená na Slovensku.

Znáte své pH?

Kyselost či zásaditost prostředí v pochvě nemusíte nijak zvlášť sledovat či měřit. Při jakémkoliv výkyvu nenechají první příznaky kvasinkové infekce na sebe dlouho čekat. Změny pH v pochvě může ovlivnit řada faktorů. Způsobovat je může těhotenství, kojení, přechod, ale i nový sexuální partner.

Hned, jak pocítíte, že se "tam dole" něco děje, sáhněte po účinném přírodním řešení. Široké produktové spektrum Gyntima si poradí s vaginálními potížemi, a to hned dvěma způsoby: čípky vyřeší problém přirozeným způsobem zevnitř a mycí gely zajistí komfort a svěžest zvenčí.

Objevte kolekci spolehlivých a účinných přírodních produktů Gyntima.

Produkty značky Gyntima se zaměřují na všechny problémy, které mohou dívky a ženy během života potrápit. Poznejte 5 druhů přírodních čípků, které vám pomohou s prevencí, diskomfortem, suchostí, infekcemi či regenerací sliznic po operačních zákrocích. Mycí gely šité na míru každému problému se zas postarají o perfektní hygienu a ruku v ruce s čípky vám umožní naplno si užívat nejen intimní život.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je sobota 4. prosince 2021

Očekáváme v 15:00 2°C

Celá předpověď