PRESBETON aneb dlažba a betonové prvky, které ladí

foto

Při stavbě či rekonstrukci domu je třeba věnovat pozornost nejen interiéru, ale též exteriéru. Z toho důvodu s ohledem na venkovní vzhled nemovitosti přistupujeme k volbě vhodných doplňků. Těmi jsou oplocení, parkovací stání, příjezdová cesta, chodník či venkovní posezení. Materiálem, jenž vás nezklame, je beton.

Oceníte jeho praktické vlastnosti

Betonová dlažba je velmi variabilní, tudíž se s ní velmi dobře a snadno pracuje. O betonu je známo, že vyniká dlouhou životností a perfektní odolností vůči jakýmkoliv povětrnostním podmínkám. Nevadí mu ani sálající slunce ani úmorné mrazy. Venkovní dlažba je k dostání v nespočtu tvarů, dezénů a barev, proto se dá snadno kombinovat s jakýmkoliv stylem bydlení. Nechcete-li, aby na zahradě a okolí domu působila rušivým dojmem, pořiďte si ji ve velmi populární imitaci přírodních materiálů.

Zámková dlažba se hodí kamkoliv

Při výběru venkovní dlažby bychom měli brát v potaz, na jakém místě se bude nacházet a jak bude zatěžována. Zámková dlažba určená pro chodníky a terasy by měla mít tloušťku alespoň 40 mm. Pokud ji chceme použít pro příjezdovou cestu k rodinnému domu, má její tloušťka dosahovat 60 mm. U venkovní dlažby se rovněž zajímáme o její provedení. Hlavně v mrznoucím období, za deště a v okolí bazénů oceníme její protiskluzový povrch.

Pro vaše dokonalé soukromí

Vsadíte-li na betonový plot, můžete si být jisti naprostým soukromím, které nebudou rušit zvědavé pohledy kolemjdoucích a sousedů. Plot je tvořen stavebními kameny různých odstínů, které jsou opracovány kladívkováním. Navíc jsou opatřeny speciálním nátěrem, jenž eliminuje pronikání vody a jejich znečištění. Co se týče povrchové úpravy plotu, ta může být hladká, škrábaná, broušená nebo štípaná. Stavba betonového plotu je velmi jednoduchá a rychlá, neboť pracujete se systémem modulového zdění.

17°C

Dnes je pátek 24. března 2023

Očekáváme v 21:00 12°C

Celá předpověď