Pracujete na cestách? Podívejte se, co je třeba vzít v úvahu při nákupu tašky na notebook

foto Pracujete na cestách? Podívejte se, co je třeba vzít v úvahu při nákupu tašky na notebook

Batoh, aktovka, elegantní kufr nebo hliníkový kufřík - tašky na notebooky mají různé podoby. Jejich úkolem je jediná věc a to chránit váš počítač. Jak si vybrat tašku na notebook?

Taška na notebook - na co se zaměřit při výběru?

Pro každého znamená výraz nejlepší taška na notebook něco trochu jiného. Je to ze zřejmých důvodů. Váš životní styl, potřeby a vkus se liší od životního stylu, potřeb a vkusu vašeho přítele, dcery, bratra nebo vnuka. Každý z vás by se pravděpodobně rozhodl jinak. Co by se tedy mělo dodržovat? Měli byste začít se zásadním parametrem – jaký model a velikost notebooku máte. Kde berete notebook a na co ho používáte? Cestujete hodně? Odpovědi na tyto otázky podpory vás jistě přiblíží k nejuspokojivější možnosti nakupování.

Váš osobní styl a vkus a zvláštnosti také samozřejmě určují rozhodnutí, jako je výběr tašky na notebook. Dáváte přednost elegantnímu nebo ležérnějšímu stylu? Je váš každodenní outfit obchodně podobný? Chcete a můžete si dovolit barevné doplňky nebo milujete všechny barvy?

taška na notebook

Batoh nebo taška na notebook?

Na tyto typy otázek neexistuje žádná správná odpověď, každý si to musí promyslet sám. Nejprve musíte zvážit, jak váš životní styl ovlivňuje vaše potřeby. Kde pracujete? Jak se každý den oblékáte? Batoh na notebook je v přírodě mnohem méně náročný než taška. Je lepší pro sportovní, volné stylizace. Pokud vám tedy notebook slouží jako pracovní nástroj, kde neexistuje formální dress code nebo jej používáte pouze pro vlastní potřebu, oba návrhy byste měli vzít v úvahu. Je-li vyžadován určitý druh oblečení, například formální, batoh nemusí být nutně dobrá volba. Pokud však chcete nosit batoh s oblekem, je to jen na vás.

Kromě pracoviště a formálních požadavků je při výběru mezi taškou nebo batohem na notebook velmi důležitý dopravní prostředek, který nejčastěji využíváte, když si potřebujete vzít laptop s sebou. Ve veřejné dopravě, jako je autobus, tramvaj nebo metro, je lepší plochý vak kompaktního formátu a pokud dojíždíte do práce na jednostopém vozidle (například na kole, motocyklu bez kufrů nebo na skútru), batoh je mnohem lepší volba. Pokud však nejčastěji využíváte luxus svého vlastního automobilu pak je poměrně snadný výběr.

Přidejte k tomu čistě funkční funkce, které mohou ovlivnit vaše rozhodnutí. V každém případě musíte dát na první místo své zdraví. Pokud se během dne hodně pohybujete a kromě notebooku s sebou nosíte také spoustu velkých a těžkých věcí - batoh je nutností. Výběr dobrého modelu s vhodně profilovanými širokými pruhy a možností přizpůsobení se vaší postavě je v tomto případě klíčový. Můžete si být jisti, že vaše páteř a ramena vám budou za toto rozhodnutí velmi vděční.

Taška na notebook – jak vybrat správnou velikost?

Klíčovým parametrem, jehož důležitost při výběru brašny na notebook nesmí být podceňována, je samozřejmě výběr správné velikosti. Důsledky špatného rozhodnutí mohou být dvojí - pokud se rozhodnete pro model, který je pro váš počítač příliš malý, jednoduše se do něj nevejde, zatímco příliš velká taška mu pravděpodobně neposkytne dostatečnou ochranu proti otřesům, což je velmi důležité pro tyto typy výrobků. Informace, které zde budete potřebovat, jsou samozřejmě úhlopříčka obrazovky vyjádřená v palcích. Nejoblíbenější modely dostupné na eobuv.cz mají úhlopříčky 13 ", 14", 15,6 "nebo 17", takže bude nejjednodušší najít balíček, který se k nim hodí. Všechny dostupné modely jsou jasně popsány a tak snadno vyberete správnou tašku.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

12°C

Dnes je čtvrtek 6. května 2021

Očekáváme v 11:00 10°C

Celá předpověď