Pozor na úrazy na horách!

foto

Příčiny úrazů bývají u rekreačních a profesionálních sportovců různé. Ti, kteří se k aktivnějšímu pohybu dostanou jen párkrát za rok, mívají tendenci přeceňovat své síly. Netrénovaný organismus se rychleji unaví, ztratí potřebnou koncentraci a snadněji pak dojde k případnému úrazu.

Fotogalerie

U aktivních sportovců a profesionálů vznikají problémy spíše z dlouhodobé fyzické zátěže, která vede k přetěžování šlach a svalů. Ani jim se během přípravné i závodní sezony nevyhýbají úrazy, které je vyřadí z tréninku a kolikrát jim znemožní startovat v závodě, na který se dlouho připravovali.

Pro rychlejší hojení po úrazech se osvědčuje podávání enzymového léku Wobenzym. Působí proti zánětům, urychluje vstřebávání otoků a krevních výronů a také zmírňuje bolest. Největšího účinku dosáhneme, když tento lék podáváme co možná nejdříve po vzniku úrazu. Proto je dobré mít Wobenzym pro jistotu přibalený s sebou. Od loňského roku je navíc v lékárnách k dostání nové balení léku Wobenzym 300 tablet, které je malé, skladné a proto ho lze bez problémů přibalit do jakéhokoliv zavazadla.

Více na www.wobenzym.cz

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

24°C

Dnes je úterý 20. srpna 2019

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď