Potřebujete ještě dnes peníze? Nebankovní pujčka od Tetičky je tu pro vás

foto

Půjčit si u Tetičky.cz nebylo nikdy jednodušší. Peníze získáte během několika málo minut a finanční problémy jsou rázem zažehnány. Pokud peníze potřebujete získat ještě tentýž den, není to pro Tetičku žádný problem. Nízká úroková sazba a žádné poplakty navíc, jsou v případě této půjčky samozřejmostí.

Často si musíme půjčit malé množství peněz na krátkou dobu. V této situaci bude dobrým řešením krátkodobá půjčka, běžně známá jako půjčka před výplatou. Co však při výběru takové půjčky vzít v úvahu? Určitě si přečtěte smlouvu o půjčce, věnujte pozornost výši všech poplatků. Ano, všechny poplatky, nejen samotná úroková sazba, protože u rychlých půjček je úroková sazba pouze malou částkou všech poplatků. Poplatky, které musíme platit, jsou často pojištění, poplatky za žádost, poplatek za přípravu, poplatek za půjčku a mnoho dalších. Konečné náklady na půjčku určují všechny tyto poplatky.

Jak vybrat nebankovní půjčku

Měli byste vědět, že věřitel je povinen poskytnout tzv. RPSN, tj. Roční skutečná úroková sazba, ve které musí být zahrnuty všechny náklady, které vzniknou v souvislosti s půjčkou. Věnujte pozornost tomu, zda věřitel umožňuje tzv. prodloužení lhůty splatnosti. Koneckonců, mohou nastat některé nepředvídané okolnosti a půjčku nebudete moci splácet včas. Mnoho společností nyní navíc nabízí první půjčku zdarma, pokud ji vezmeme poprvé a včas ji splatíme. Pokud tedy chceme vzít půjčku poprvé, vyberte si tento typ.  Dříve či později budou všichni zasaženi neočekávanými výdaji, které musí být financovány co nejdříve. Uzavření půjčky online vám dává možnost získat hotovost ve stejný den, aniž byste museli vyplňovat dokumenty nebo dokonce opustit svůj domov. Nabídka půjček do výplaty i klasických spotřebitelských dlouhodobých úvěrů je však mimořádně bohatá, takže osoba, která se dosud tímto typem financování nezabývala, se může cítit ztracená. Je proto potřeba se poohlédnout po tom, která online půjčka je nejvýhodnější.

Porovnávejte půjčky mezi sebou

Online porovnávač půjček je dar z nebes pro lidi, kteří chtějí rychle a snadno zobrazit nabídku největšího počtu společností nabízejících rychlé půjčky. Průměrný dlužník, zejména začátečník, není schopen vyjmenovat více než jména tří nebankovních společností. Srovnávač najde desítky prověřených, spolehlivých půjček. Důvěryhodnost společnosti, ve které se rozhodl, že vznikne závazek, je základem pro informované rozhodnutí o půjčce a pomocí srovnávacího nástroje již nemusíte skenovat instituci, kontrolovat zápis společnosti v rejstříku České národní banky. Naopak během pár minut víte, která půjčka je pro vás ta nejvýhodnější.

Jak probíhá porovnání půjček krok za krokem:

  • zvolíte si příslušnou stránku
  • zadáte údaje jako typ půjčky, její výši, případně délku splatnosti
  • vyberete si z vygenerované nabídky tu nejvhodnější
  • můžete si o půjčku rovnou zažádat

S půjčkou to nepřehánějte

Nemá smysl hledat půjčku, kterou si půjčíte jen jako finanční rezervu. Pokud je uveden účel, za který budou peníze utraceny, je nejlepší si půjčit přesně nebo méně a doplatit zbytek ze svého. Je tedy dobré si na začátku definovat a určit konkrétní výši půjčky. Ušetříte tak na úrocích, poplatcích i výši splátky.  Dobrá půjčka je levná půjčka. Toto kritérium používá většina dlužníků, a proto existují na trhu půjčky bez úroků a poplatků. Této půjčky se nemusíte bát, protože snížení nákladů úvěru na nulu zároveň nesníží její kvalitu. Půjčka bez doložení příjmů zdarma však musíte zaplatit i s úroky v případě, že se s jejím splacením opozdíte. Odpovědný dlužník se předem seznámí se všemi finančními náklady, včetně nákladů účtovaných za pozdní splacení. Při výběru vhodné půjčky si můžete pomoci také sledováním recenzí dané půjčkové společnosti. Existuje řada diskuzních fór, kde najdete nejrůznější recenze. Snadno se tak dozvíte, jak společnost plní podmínky, jak funguje její zákaznická podpora a další pro vás důležité informace.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

12°C

Dnes je neděle 27. září 2020

Očekáváme v 15:00 14°C

Celá předpověď