Pomoc ve stylu ‚Amerika‘

foto Jak získat peníze? Na tuto otázku vás napadne jistě jednoznačná odpověď. Buďto je vydělat nebo si půjčit. Potřebujete si půjčit na živobytí nebo dluhy?

Ať už si potřebujeme půjčit na živobytí, na zlepšení domácnosti, na dovolenou, to samozřejmě v lepším případě, nebo na stavbu domu, koupi bytu, vždy se jedná o peníze, které nemáme a potřebujeme si je někde vypůjčit a splácet. Tato varianta je v naší zemi velice úspěšná, a proto ji volí čím dál tím více lidí. Úvěr vám v takovém případě můžeme poskytnout, když budete ručit nemovitostí. Získáte nízkou úrokovou sazbu a dlouhou dobu splácení. Půjčky máme pro podnikatele i běžné občany. Americká nebankovní hypotéka vám pomůže sehnat peníze na cokoliv, co potřebujete.

Zlepšete si život půjčkou

Chcete si zlepšit životní situaci? Přemýšlíte o půjčce? Potřebujete ji nutně? Máte dluhy nebo dokonce exekuce? Potřebujete je splatit? V tom případě úvěr opravdu nezbytně potřebujete sjednat, a to dokonce i rychle, abyste se dostali z takto tíživé a složité životní situace. Opačné je to v případě, kdy si lidé půjčují třeba na dovolenou nebo na lepší bydlení. Jenomže jak posoudit, co je pro člověka opravdu nutné? My to neposuzujeme a půjčujeme každému na cokoliv, co je zrovna v jeho očích to nejdůležitější. Každý máme své priority, a zatímco se jeden člověk snaží vyhrabat z exekucí a nemá pořádně ani na jídlo, druhý si plánuje dovolenou a půjčuje si na zútulnění nebo zmodernizování bydlení. Banky často tyto půjčky posuzují, a ještě častěji tím pádem poskytují účelné půjčky, aniž bychom o tom tušili. Naše společnost půjčuje bez rozdílu, a to formou spotřebitelských úvěrů pod názvem nebankovní hypotéka, tak také pro podnikatele pod názvem hypotéka bez registru. Půjčit si tedy můžete na cokoliv, co vás napadne. A jak je to s podmínkami? Ručíte nemovitostí, peníze za ni získáte ihned po podpisu smlouvy. Měsíčně splácíte danou částku. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po třicet let. Úroková sazba je nízká, podobná té z běžné bankovní instituce. Navíc tolerujeme právě i záznamy v registrech, nízké příjmy nebo špatnou bonitu. Vyhovíme často i klientům, kteří mají dluhy nebo dokonce exekuce, takže se není předem čeho obávat, společně to jistě zvládneme.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

12°C

Dnes je neděle 27. září 2020

Očekáváme v 13:00 12°C

Celá předpověď