Platební brána Pays je vhodná pro jakýkoliv eshop

foto

Platební brána Pays patří mezi přední řešení pro české e-shopy, a to zejména díky své jednoduchosti, spolehlivosti a přehledné cenové politice. Jako jedna z mála bran nabízí bezplatné volitelné služby, které mj. zvyšují obchodníkům úspěšnost konverze

Nadstandartní služby platební brány pro každého

Mezi nejznámější nadstandartní služby patří například možnost automatického druhého pokusu o platbu, automatické připomínky pro platby převodem nebo kartou a platební předpisy, které jsou další zajímavou alternativou v případě neúspěšné transakce. K dispozici je navíc hned několik dalších zajímavých funkcí, které jsou k dispozici všem obchodníkům zdarma:

Platební odkazy

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak si může nechat obchodník zaplatit. V uživatelském rozhraní Pays si uživatel může jednoduše vygenerovat odkaz s požadovanými parametry a následně jej kamkoliv vložit (text webové stránky, obrázek, tlačítko, odkaz na sociální síti atp.).

Platební předpis

Platební předpis je forma žádosti o zaplacení prostřednictvím emailu, který obsahuje odkaz. Tento odkaz navede zákazníka na stránku, kde může následně provést potřebnou transakci prostřednictvím platební brány. Platební předpisy se používají jak v případě částečných plateb (například vybírání záloh, příspěvků), tak pro dokončení transakce v případě neúspěšné platby na eshopu.

Platební terminál v mobilu

Díky aplikaci od Pays mohou obchodníci svůj mobilní telefon proměnit v mobilní terminál. Stačí k tomu jakýkoliv chytrý telefon, který běží na operačním systému Android a má zabudovanou NFC technologii. Práce s aplikací je mimořádně jednoduchá. Po spuštění terminálu v mobilu zadáte částku, kterou má zákazník zaplatit. Váš zákazník si tuto částku překontroluje a svou platební kartu přiloží k vašemu telefonu.

Přesměrování dotazů zákazníků

Platební brána přijímá velké množství různých dotazů včetně těch, které se přímo týkají vybrané objednávky u e-shopu, kde byla transakce provedena. Veškeré dotazy související přímo s objednávkami (nikoliv platbami) Pays přeposílá provozovatelům eshopu, aby na ně mohli obratem odpovědět. Jedná se o službu, která si klade za cíl zlepšovat komunikaci mezi zákazníkem a obchodníkem.

Zajímavé služby za příplatek:

Pays samozřejmě nabízí i další zajímavé služby, které jsou dostupné na vyžádání:

Virtuální platební terminál

Virtuální platební terminál neboli VTPays je k dispozici pro ty uživatele, kteří by chtěli mít po ruce jednoduchý terminál pro občasné přijímání bezhotovostních plateb. VTPays je určen pro ty obchodníky, kteří si nechtějí kvůli omezenému množství plateb kartou složitě zřizovat fyzický platební terminál. Virtuální terminál od Pays umí přijímat jak platby kartou, tak i QR platby.

SMS upozornění

Obchodníci si mohou nechat nastavit přijímání SMS upozornění v případě provedení transakce. Stejně tak je možné nastavit, aby SMS upozornění o úspěšné transakci přišlo i zákazníkovi. Službu SMS upozornění ocení zejména obchodníci, kteří mohou následně obratem kontaktovat zákazníka.

Automatické generování daňového dokladu

Platební brána samozřejmě automaticky rozesílá emailem potvrzení o úspěšné transakci. Obchodníci si však mohou prostřednictvím brány nastavit i automatické generování daňových dokladů. V praxi to znamená, že doklad je zaslán zákazníkovi automaticky ihned po dokončení transakce.

Bezpečnost na prvním místě

Platební brána Pays automaticky nabízí každému obchodníkovi možnost režimu 3D secure. Tato služba neumožňuje provést jakoukoliv platbu bez odpovídajícího ověření. Díky tomu například nelze na eshopu uskutečnit platby kartou. Může se však stát, že platba kartou se zákazníkovi nemusí zdařit z toho důvodu, že jeho karta režim 3D secure nebude podporovat. Většina tuzemských karet však tento režim podporuje.

Mnoho dostupných integrací

Platební brána je partnerem populárních eshopových řešení jako je Shoptet, Fastcentrik, Zakaznik.cz, Mozello atp. Pays mohou obchodníci také snadno implementovat prostřednictvím systému WooCommerce nebo Wix,

Jednoduché administrativní rozhraní

Obchodníci mají k dispozici intuitivní a jednoduché administrativní rozhraní, prostřednictvím kterého si mohou snadno dohledávat jednotlivé transakce, provádět vratky, anebo generovat reporty.

Žádný paušál a skryté poplatky

Každý obchodník platí pouze ve chvíli, kdy vydělává. Neplatí se žádný měsíční paušál a veškeré poplatky jsou dostupné ve veřejně dostupném ceníku Pays.

 

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

30°C

Dnes je pátek 20. května 2022

Očekáváme v 17:00 28°C

Celá předpověď