Pistole Nerf: bezpečná akční zábava

foto Nerf pistole jsou skvělá zábava pro celou rodinu,

Objevte Nerf pistole a bavte se celá rodina. Jedna z nejoblíbenějších hraček pro akčňáky. Bezpečná, a přitom neposedná, hra. Pro kluky i holky.

Fotogalerie

Jestli i vás už nebaví dívat se na děti, jak sedí u počítače a lenoší, pořiďte jim dětské Nerf pistole. Nabídnete jim tak nejen více pohybu, ale i skvělou zábavu. Kdo říká, že hra s pistolkami je jen pro děti? Připojte se k nim a bavte se spolu. Uspořádejte bitvu, rozdělte se do týmů nebo hrajte každý sám za sebe.

Jak to všechno začalo

V roce 1969 přišla značka Nerf s vůbec prvním míčem do interiéru na světě, který byl maximálně bezpečný i pro malé děti a starší lidi. Tak začal příběh úspěšné značky, která se stará o akční a bezpečnou zábavu už desítky let. Vyvíjí dětské zbraně, které jsou oblíbené napříč generacemi. 

Se zbraněmi Nerf se budou bavit i holky.

Zábavně, ale i bezpečně

Náboje jsou z měkké pěny, zásah tak není bolestivý a hrát si s nimi mohou i děti. V nabídce najdete několik tipů nábojů. Vybírejte dle kompatibility s vaší Nerf pistolí nebo jinou Nerf zbraní. Řada pistolí je vhodná pro děti od 8 let, ale v nabídce najdete i výrobky pro mladší děti. Sledujte doporučení výrobce, týkající se vhodného věku dítěte, na obalu výrobku. Nechte děti používat tyto hračky pod vaším dozorem. Přestože Nerf náboje jsou velmi měkké, dbejte na obecné zásady bezpečnosti, např. týkající se ochrany zraku nebo ochrany při běhání nebo skákání. Jen tak bude zábava skutečně bezpečná. 

Zábava s Nerf pistolemi je plná akce.

Z jakých Nerf pistolí mohu vybírat?

Pro domácí hrátky vybírejte řady, které využívají Nerf náboje. Nerf pistole mohou být elektrické nebo manuální. Sledujte popis jednotlivých modelů a vyberte ten pravý právě pro vás nebo vaše děti. Řada Nerf Elite je multivariantní a vy si tak pistoli můžete nastavit dle vašich potřeb. Série Nerf MicroShots zahrnuje miniaturní verze nejoblíbenějších Nerf blasterů. Je ideální pro sběratele. Nerf Fornite si zase získá milovníky této počítačové hry. Ten největší dostřel pak získáte se sérií Nerf Ultra.

Pro zábavu na zahradě využijete řadu SuperSoaker, která je určena pro naplnění vodou. Vyhlaste doma vodní bitvu a rozpoutejte bouři.

Sehnat akční zábavu, při které děti nebudou jen tak sedět, je snadné. Kompletní nabídku pistolí Nerf, a další hračky pro děti, najdete v hračkářství na mrakyhracek.cz.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

9°C

Dnes je neděle 24. října 2021

Očekáváme v 1:00 2°C

Celá předpověď