Picodi.com – novinka ve světě výhodného nakupování

foto Picodi.com

Zajímáte se o novinky ve světě online nakupování? Chcete mít přehled o nejlepších cenách a nejnovějších nabídkách? Tak to vás určitě potěší, že se i u nás konečně naplno rozmáhá výhodné nakupování pomocí slevových kódů. Pojďme společně objevit svět nízkých cen a skvělých nabídek. Novinka ve světě nákupů nese název Picodi.com

O co jde?

Jde o velmi populární způsob nákupu, který má kořeny v USA, kdy zákazník využívá tzv. slevový kód / kupón, který mu pomáhá ušetřit peníze za objednávku. Může se jednat například o slevový kód v hodnotě 100 nebo 500 Kč. Může být ale také vyjádřen v procentech a vyšplhat se až na slevu desítek procent z konečné částky. To znamená, že na jednom nákupu můžete ušetřit od pár korun až po tisíce. Záleží pak pouze na vybraném zboží a celkové hodnotě nákupu.

Jak slevový kód získat?

Jednoduše! Slevový kód nebo kupón je tvořen přímo obchodníky, kteří obvykle chtějí přilákat nové zákazníky. Vy jej pak můžete rychle a pohodlně získat díky zbrusu novému slevovému portálu Picodi.com, který vám každý den přináší ty nejlepší nabídky a slevové kódy z více než tisícovky českých eshopů. Mezi největší internetové obchody, na kterých lze využívat slevové kódy pak patří například Alza, Mall, Kasa nebo Parfums.

Picodi ale nezapomínají ani na menší obchodníky se zajímavými nabídkami. Slevové kódy se tak dají využít například při nákupu drogerie, zdravé a sportovní výživy či dokonce při objednání úklidové služby. Využití slevových kódů se zkrátka meze nekladou.

Picodi.com

Zbrusu nový, ale přesto s tradicí

Picodi jako globální značka působí již v 26 zemích světa. V letošním roce se pak k ní připojil také server, který byl po dlouhá léta absolutní jedničkou v poskytování slev a slevových kódů v České republice – SlevoveKody.com.

Došlo tak nejen ke změně názvu na Picodi.com, ale především k modernizaci vzhledu i funkcí, které vám přinášejí ještě pohodlnější využívání slevových kódů. Stačí jen pár kliknutí a vždy najdete tu nejlepší nabídku, kterou hledáte.

Zdarma a bez registrace

Chtěli byste slevové kódy vyzkoušet, ale nechce se vám nikam přihlašovat, nebo poskytovat svůj email? To ani nemusíte. Využívání slevového serveru Picodi.com je zdarma a dostupné pro všechny!

Stačí pouze:

  • Navštívit Picodi.com a zadat název internetového obchodu nebo výrobku, na který chcete získat slevu.
  • Vybrat si nabídku, která vás nejvíce zaujme.
  • Zkopírovat příslušný slevový kód a výhodný nákup může začít.

Picodi.com

Při dokončení objednávky slevový kód jednoduše zadáte do příslušného pole s názvem Slevový kód/Slevový kupón, a částka se vám automaticky odečte z ceny objednávky.

Radost z dobré koupě a ušetřených peněž si můžete naplno vychutnat, ať už hledáte nové šaty, kvalitní stavebniny nebo nejnovější elektroniku. Na Picodi.com, najdete slevový kód téměř na vše!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

23°C

Dnes je neděle 1. října 2023

Očekáváme v 21:00 15°C

Celá předpověď