Osvěžte svůj interiér dekoračními látkami

foto

Je vám líto vyhodit starý gauč či křeslo, ale nevíte, jak s nimi naložit? Zkuste jim vdechnout nový život a svému interiéru tak dopřát zcela nový šat. Odměnou vám bude jedinečný kus nábytku, který se stane designovým králem vaší domácnosti. Sáhněte po dekoračních látkách, které s kapkou fantasie dokážou doslova zázraky.

Nový look pro starý ušák

Máte doma jedinečné kousky, které jste původně plánovali recyklovat, nebo posunout dál, ovšem dohnala vás nostalgie? Tuto vzpomínku na babičku můžete doslova znovuzrodit. Stačí šikovné ruce, dobrý nápad a třeba i starý ošoupaný ušák bude mít znovu styl a stane se ozdobou vašeho obýváku.

Můžete tak do svého domova přinést kus provance, staré Anglie či atmosféru První republiky. Na výběr máte stovky vzorů, které nabízí metráž dekorační látky. Metráž je plná nejrůznějších dekorů, stačí si jen zvolit druh látky a pustit se do díla. Přečalounění starého křesla či gauče ovšem není úplně jednoduchá záležitost a vyžaduje notnou dávku zručnosti a zkušeností. Proto je lepší svěřit tuto práci odborníkům, kteří se postarají o každý detail.

Nebojte se, buďte originální

Při obnově starého kusu nábytku se nebojte trošku experimentovat. Samozřejmě, výběr látky by měl korespondovat s interiérem domu či bytu. Ovšem trocha originality neuškodí, spíš naopak, dodá šmrnc a vyšvihne starý ušák na top kousek. Stačí mu pak najít jen to správné místo a využití.

Tisíce metrů krásy

Domácí šití všeho možného je v posledních letech opět na vzestupu. Šikovné švadlenky usedají k šicím strojům a pod rukama jim vznikají jednoduché, i velice propracované kousky. Nejčastěji šijí pro vlastní potomky, od těch nejmenších až po školáky. Jistě proto ocení nepřeberný výběr dekoračních látek, které najdou třeba v internetovém obchodě zvaném Bubulákovo. Tady je pro ně opravdový ráj, ve kterém najdou nejen látky, ale také galanterii a spoustu skvělých nápadů a návodů na blogu. Ocení i rychlost dodání a osobní přístup, kterým je obchod proslulý.

Troufnete si na tyto malé renovace také?

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 11:00 27°C

Celá předpověď