Odejít do důchodu bude možné dříve s doživotní rentou

foto

Češi opět dokazuji svou celosvětovou dominanci v oblasti praktického využití nových technologií. Ty nemusí znamenat jen hrozbu ubývajících pracovních míst a zvyšování nezaměstnanosti. Mohou naopak pomoci k úniku z krysího závodu a prožití skvělého života financovaného inovativním rentiérským portfoliem.

Češi a Slováci jsou ve využívání technologií celosvětově na špici. Středoevropský region se stává centrem vývoje aplikací zaměřených na decentralizované financování s využitím technologie blockchain. Následující video představuje jeden z takových inovativních ryze českých startupových podniků.

Podnik se aktuálně nachází v před-startupové seed fázi, ale již nyní umožňuje zájemcům začít si budovat dodatečný zabezpečený zdroj příjmů. Pro tento účel je založena speciální stránka, kde se mohou budoucí rentiéři přihlásit a získat potřebné informace.

Rychlost rozvoje tohoto unikátního systému a přechodu do produkční fáze nyní závisí na míře zapojení veřejnosti. Zapojit se může opravdu každý, kdo má připojení k internetu.

Říká se, že nic nespadne z nebe, ale jsi-li andělský investor a chceš roztáhnout svá křídla nad něčím velikým, dejme se do toho společně.

Chcete přispět k vypálení české stopy při využívání nových technologií v globálním měřítku? Sdílejte originální článek na sociálních sítích a ve fórech.

Facebook: https://www.facebook.com/TokenTrezorCS2/

Twitter: https://twitter.com/TokenTrezorCS

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

17°C

Dnes je pátek 25. září 2020

Očekáváme v 13:00 17°C

Celá předpověď