Objednejte si nový Samsung Galaxy S7 a získejte zdarma brýle pro virtuální realitu

Technologická společnost Samsung na únorové tiskové konferenci v Barceloně oficiálně představila nástupce modelů Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 edge. Propracované chytré telefony s označením S7 se vyznačují precizní konstrukcí a výkonným hardwarem. V následujících řádcích vás seznámíme se dvěma elegantními bratry.

Designéři se pravděpodobně řídili heslem, že v jednoduchosti je krása. Špičkový Samsung Galaxy S7 je voděodolný do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Disponuje silnějším hardwarem, přičemž čtyřjádrový procesor je o 30 % silnější a grafika je o 60 % rychlejší než u předchůdce. Dokonce se zvýšila operační paměť RAM na 4 GB. Výrobce osadil nové vlajkové lodě baterií s kapacitou 3 000 mAh, což je o 500 mAh více než u předchůdců. Jakmile se velkokapacitní baterie vybije, stačí použít bezdrátovou nabíječku.

Fotoaparáty modelů Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 edge jsou vybavené technologií Dual Pixel, která zachycuje jasnější a ostřejší obraz, a objektivem s lepší světelností (f1.7). Můžete pořídit kvalitní fotografie i za zhoršených světelných podmínek.

Samsung Galaxy S7 s displejem 5,1 palců má ještě většího bratra. Samsung Galaxy S7 edge s displejem 5,5 palců má nahradit modely Galaxy S6 edge a Galaxy S6 edge+. Oba modely běží na operačním systému Android 6.0 Marshmallow. Takže svými parametry uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Ke smartphonu získejte zdarma brýle pro virtuální realitu

Samsung v České republice zahájil předprodej novinek řady Galaxy S7. Pokud si jeden ze smartphonů předobjednáte v internetovém obchodě OKAY.cz do 10. března, dostanete jako dárek brýle pro virtuální realitu Gear VR. Oba modely se prodávají ve třech barevných variantách – bílé, zlaté a černé.

24°C

Dnes je čtvrtek 8. června 2023

Očekáváme v 17:00 23°C

Celá předpověď