Novoroční předsevzetí? Dejte si takové, které má smysl

foto

Přelom roku je pravidelně obdobím, kdy si lidé dávají nejrůznější předsevzetí, která ale mnohdy upadnou v zapomnění dříve, než se vůbec daná osoba pustí do jejich plnění. Co to tentokrát zkusit jinak a dát si takové předsevzetí, které bude nejen smysluplné, ale navíc vás posune o pořádný kus vpřed?

Začněte studovat

Pokud přemýšlíte nad tím, jaké předsevzetí by to mělo být, pak vězte, že tím, co se nikdy neztratí, jsou vědomosti. Jestliže už si nějakou dobu pohráváte s myšlenkou, že byste si doplnili své vzdělání o vysokoškolský titul, pak rozhodně neváhejte a začněte se už nyní připravovat na svou studijní cestu. Překážkou vám rozhodně nemusí být ani to, že už pracujete – řada vysokých škol, jako je například Panevropská univerzita, nabízí studijní programy i pro pracující.

Zvolte si obor svých snů

Ať už se rozhodnete studovat na Panevropské univerzitě, nebo jakékoliv jiné, vždy si vybírejte podle toho, jaký obor vás skutečně láká. Přihlédnout byste však měli i k možnostem uplatnění – dnes je totiž problém v tom, že nabídka studijních programů je opravdu široká, mnohdy ale vyprodukuje velké množství absolventů, kteří mají problém s uplatněním na trhu práce. Již zmíněná Panevropská univerzita nabízí takové programy, které mají nejen široké uplatnění, ale zároveň vám poskytnou již při samotném programu dostatek praxe pro budoucí uchycení se na trhu práce. Studovat zde můžete v bakalářském, magisterském i doktorském studiu v programech, jako je Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či méně typický, ale zato velmi zajímavý program Provoz a řízení letecké dopravy.

Nebojte se letos podniknout krok, který změní váš život k lepšímu a dejte si předsevzetí, které opravdu stojí za to. Vzdělání se vám rozhodně neztratí.

4°C

Dnes je pondělí 30. ledna 2023

Očekáváme v 21:00 3°C

Celá předpověď