Nebankovní půjčky pomohou v těžké životní situaci

foto

Máte je doslova na dosah, jsou tu pro vás každý den a každou hodinu, včetně víkendů a svátků!

Jde to i jednoduše, nemusíte se ptát po širokém příbuzenstvu, jestli není někdo ochotný půjčit vám na dobré slovo jen tak pětitisícovku. Můžete mít peníze ještě dřív, než se nadějete, vše je podloženo krátkou a přehlednou smlouvou, administrativa se limitně blíží nule. Ano, nebankovní půjčka je dobrým řešením, když zrovna finančně nestíháte a složenky se pak neúprosně valí doslova ze všech světových stran.

Za čtvrt hodiny bude všechno vyřízeno

Rozhodně nebudete čekat dlouho, zvláště v situaci, kdy se počítá každá hodina. Když se řekne nebankovní půjčky, myslí se tím hlavně takové půjčky, která jsou opravdu bleskové. Do patnácti minut můžete mít peníze na svém účtu, bez vyptávání, na co vlastně budou použity nebo dalších nepříjemných otázek. Dnešní doba totiž funguje jednoduše, sjednáte si nebankovní úvěr online, a to až do výše patnácti tisíc korun – dříve než za pět minut! Právě to ušetří spoustu času, jenž pak můžete podle libosti věnovat někam jinam.

Nebankovně znamená také velmi výhodně

Možná se obáváte odcizení nebo vyzrazení důležitých osobních dat. Věřte, že naprosto zbytečně! Dnešní metody zabezpečení na serverech nebankovního poskytovatele půjček jsou hodně na výši a odolají i případnému hackerskému útoku. Nemusíte proto mít žádný strach, nakonec, protistraně svěříte jen to nejnutnější minimum ze svého soukromí. Nikdo se nebude vyptávat, v jak velkém bytě žijete, kolik máte doma květin nebo jakou barvou máte vymalovaný dětský pokoj. Jsou tu ale věci, které plynou ze zákona – co je tedy třeba k žádosti o půjčku bezpodmínečně uvádět?

  • Jméno a příjmení. Představení se je nutné, jde také o první krok vedoucí k plné identifikaci žadatele. Bez základních osobních údajů si nepůjčíte nikde, ani u kolemjdoucího na ulici.
  • Místo trvalého bydliště. Jinými slovy, půjčit si tu samozřejmě mohou i cizinci, kteří v ČR několik let žijí nebo sem třeba zrovna přišli za nějakou dlouhodobou pracovní nabídkou.
  • Potvrzení o příjmu. A to buď tak, že jako OSVČ předložíte poslední daňové přiznání nebo jako zaměstnanec, penzista a další žadatelé – skrze výpis z bankovního konta za poslední 3 měsíce.
  • Účet v bance. Ten je pro výplatu peněz bezpodmínečně nutný, složenky už jsou v tomto směru dávno pryč. A nakonec, nejsou i tak trochu drahé? Zaplatili byste o stokorunu víc!

Sečteno a podtrženo, rychlá půjčka online vás rozhodně nikde neomezuje a nebrání tomu, aby byla sjednána ještě, než půjdete spát nebo dokonce – než dopijete zrovna dovařenou kávu. Bezúčelová, bez skrytých poplatků a na bankovní účet, to jsou základní parametry této nabídky. Nemusíte osobně na pobočku, není ani nutné, aby k vám chodil někdo domů, zvláště třeba ve večerních hodinách, kdy chcete mít svůj klid a soukromí.

Nejde o nic složitého, stačí pár minut

Kdo si z nějakého důvodu s internetem moc nerozumí a svět počítačů jej zatím moc neoslovil, nemusí si rozhodně zoufat. Sjednání bezúčelové krátkodobé půjčky je tak jednoduché, jako počítač zapnout a vypnout, když si dovolíme malou nadsázku. Nejsou vyžadovány žádné velké IT dovednosti, v případě potřeby vám mohou pomoci třeba děti nebo vnoučata. Nebankovní půjčka je zkrátka jednoduchým receptem, jak odstranit dočasnou finanční krizi a uvolnit si trochu opasek. Před výplatou je občas situace docela složitá, a pokud chcete rychle dostát všem svým závazkům a mít plnou spíž jídla, dost možná se bez menší půjčky prostě neobejdete. Pak je namístě bleskové nebankovní řešení, což je otázka skutečně jen na pár minut!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď