Najdou nám seznamky partnera podle zájmů?

foto

Kamkoli se podíváte všichni kolem vás již poznali životního partnera, ale vám se to stále nedaří? Po několika neúspěších začíná být člověk opravdu zoufalý. A Přece jenom být s někým jen proto, abyste nevypadali před známými špatně asi není to pravé ořechové. Věřte tomu, že se vyplatí být vytrvalí. Dříve nebo později to přinese své ovoce. Jaké má člověk v dnešním světě možnosti?

Seznamování ve 21. století

Je pravda, že čím dál více lidí preferuje navazování kontaktů online pomocí seznamek a jiných portálů. Pokud jste to nikdy nezkusili tak to hned nezavrhujte. Je jedno, jestli je vám čerstvých osmnáct a nebo jste již v penzi. Zabere vám to pouze pár minut a výsledek vás může jen překvapit.

Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale možnost poznat někoho, kdo za to bude stát je doslova na každém rohu. Cesta do školy, do zaměstnání, nákup v obchodě, v knihovně nebo jen tak na procházce se psem. To, že ve výsledku danou osobu neoslovíme je věc druhá. Momentálně se na to necítíte? To ještě neznamená, že s tím nemůžete pracovat. Vybudujte si zdravé sebevědomí a hurá do toho.

Bary a párty necháváme až na konec, protože na těchto místech ženy doslova čekají na to až budou obletovány muži. 

Jaké seznamky skutečně fungují?

Nejlepší seznamky, které fungují? To je opravdu individuální záležitost. Ve většině případech to není o seznamkách jako takových, ale o lidech, kteří je navštěvují. To, že jsou tyto portály zpoplatněny nemusí být vždy nevýhodou, naopak zde narazíte na "uživatele", kteří to myslí opravdu vážně a ne na vtipálky, kteří si zakládají profily jen proto, že nemají v pátek večer nic lepšího na práci. 

Pokud chceme být úspěšní musíme jít lásce na proti a smířit se s počátečními neúspěchy.

Buďte originální: Seznámení na neobvyklých místech funguje

Příběhy tisíců lidí dokazují, že láska může kvést v každém věku a za každé situace..

Známe pána, který nežil příliš spokojený život. Žena jej opustila i s dětmi jen kvůli tomu, že suma na jeho výplatní pásce se jí zdála příliš nízká. Protože mu zůstal byt byl nucen bývalou manželku vyplatit. Bohužel se zadlužil a nevěděl, co se svým životem dál. Naštěstí pro něj si pro měsíční splátky chodila jistá slečna, která velmi rychle poznala, že se jedná o dobrého člověka. Při poslední splátce muž sebral všechnu odvahu a pozval ženu na večeři. Nyní jsou spolu více než dvanáct let a úspěšně podnikají. I když byla půjčka na první pohled další nepříjemnou překážkou nakonec se proměnila v přesný opak.

Neobvyklým místem k seznámení může být klidně dovolená v zahraničí. Samozřejmě za předpokladu, že necestujete s manželem nebo manželkou. Pokud se skutečně rozhodnete navštívit nějakou exotickou zemi a rádi byste ušetřili na směnném kurzu doporučujeme fintech startup Twisto.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď