Nad Labe arénu v Račicích vzlétl dronový dvojskif

foto

Zlatým hřebem zahajovacího ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování v Račicích byla dronová světelná show. Sto dronů vzlétlo nad veslařský kanál a magické drony od společnosti MAGIC DRONES začaly kouzlit neskutečné obrazce. Nechyběla zeměkoule, vlající vlajka Česka, logo světového veslování, uvítání sportovců, obrys mapy České republiky a více jak stometrový dvojskif, který po noční obloze plul s obrovskou lehkostí.

Fotogalerie

Na dron show ze zahajovacího ceremoniálu se můžete podívat ZDE.

Společnost MAGIC DRONES realizuje dron show na území České republiky, Slovenska a Evropské unie. V současné době nabízí až 200 dronů zapojených do této světelné podívané.  Flotila dronů dokáže na noční obloze vytvořit tvary, loga, postavy v nejrůznějších pohybech i barvách. Vše je předem naprogramované na základě zpracovaného scénáře.

Dron show se pomalu, ale jistě stává doplňkem nejrůznějších kulturních akcí skrz na skrz celou společností. Jsou k vidění na festivalech, při městských slavnostech nebo firemních oslavách. A třeba i u vás ve vašem městě budou magické drony od MAGIC DRONES vyprávět váš příběh na největším plátně světa… na noční obloze.

www.magicdrones.cz

 

14°C

Dnes je pátek 30. září 2022

Očekáváme v 9:00 10°C

Celá předpověď