Muži, jste z formy, cítíte se bez energie a selháváte v intimním životě? Zachránit vás mohou bylinné čaje!

foto

Bylinné čaje již od nepaměti patří oblíbené prostředky na běžné neduhy od kašle po žaludeční problémy. Možná jste však nevěděli, že se hodí i na sexuální problémy.

Pokud se cítíte unavení, bez energie, pociťujete nedostatek vitality a navíc se toto všechno odráží i na kvalitě vašeho intimního života, jsou bylinné čaje ideálním řešením. Příprava je velmi jednoduchá, stačí jen sušenou rostlinu zalít vroucí vodou a nechat chvilku odstát.

Výběr rostlin a bylin, které se pro tento účel dají použít, je přitom velmi bohatý, ostatně, posuďte sami:

Ženšen

Panax ginseng, jak se nazývá Ženšen původně, je zřejmě nejznámější rostlina pocházející z Asie, která se prosadila po celém světě. Kořen je považován doslova za všelék na různé neduhy a je typickou léčivou bylinou tradiční medicíny na tomto kontinentu. Blahodárně působí na celý organismus a je ideálním prostředkem i pro vás.

Nejviditelnější se jeho účinky projeví zejména v těchto oblastech:

 • zvýšení vytrvalosti, fyzické kondice a fyzické síly, díky čemuž je Ženšen populární i u sportovců
 • zlepšení mentální vitality, zejména zlepšení soustředění, paměti a snížení stresu či deprese
 • výrazné posílení sexuální potence, zvýšení sexuální energie a zvýšení libida u mužů

Ginko biloba

I druhá bylinka, kterou vám dáváme do pozornosti, pochází z Asie. Čínská přírodní a tradiční medicína považuje Ginko za mimořádně užitečnou rostlinu s vlivem na zvýšení vitality, zpomalení stárnutí a zlepšení potence u mužů. Ze stromu Ginka se využívají nejvíce semena a listy.

A na co všechno Ginko pomáhá? Nejdůležitější jsou tyto účinky:

 • zlepšení prokrvení organismu díky rozšíření cév, což pomáhá krevní oběh, na astma, ale například i na lepší erekci u mužů
 • zpomalení stárnutí a to tak fyziologického i psychologického, zlepšení paměti a více mozkových funkcí
 • zlepšení vitality a snížení únavy, zvýšení pocitu energie v těle a to včetně té sexuální

Horny Goat

Za tímto podivným názvem se skrývá rostlina zvaná Škornice šípolistá. I v tomto případě pochází bylinka z Číny a své hovorové pojmenování dostala podle pozorování místních pastevců. Ti při pasení koz zjistili, že pokud zvířata zkonzumovali listy a nať této rostliny, byly viditelně velmi sexuálně aktivní.

Podobný efekt má rostlina a čaj z ní i u lidí. Bylinka je velmi silné afrodisiakum a využívá se i na zvýšení sexuální vitality. Má vliv na tvorbu spermií a pomáhá i při problémech s předčasným výronem semene. Zároveň pozitivně ovlivňuje organismus při nedokrvení dolních končetin, při vysokém krevním tlaku a při vysokém cholesterolu v krvi.

Yohimbe

Yohimbe je název pro strom pocházející z Afriky, konkrétně z její střední části. Samotný strom z našeho pohledu není až tak zajímavý, důležitá je však jeho kůra. Ta obsahuje několik důležitých látek, například třísloviny nebo alkaloidy, zejména alkaloid yohimbin. Ten může za některé pozitivní účinky kůry, ovšem pouze při dodržení správného dávkování.

A na co všechno se kůra stromu Yohimbe používá? Toto jsou její nejvýznamnější účinky:

 • zlepšuje cirkulaci krve, což má za následek zlepšení stavu cév, srdce a u mužů i zvýšení potence
 • pomáhá na odbourání tuků a zlepšení trávení, může pomoci také na zvýšení fyzické výkonnosti během sportování
 • je skvělým prostředkem pro zlepšení duševní a mentální vitality, působí proti depresím a úzkostem

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemní, jak zní český název této rostliny, je rostlina pocházející z Asie. Známá je zejména jako afrodiziakum, protože stimuluje hladinu hormonů v těle, které mají vliv na sexuální energii. Pro účinky je rostlina přezdívaná také jako "rostlinná Viagra", no svůj vliv prokazuje nejen u mužů, ale i u žen.

Toto jsou její nejdůležitější účinky v oblasti vitality a intimního života:

 • u mužů může dlouhodobé užívání zvýšithladinu hormonu testosteronu až o 30%, což výrazně zvyšuje sexuální energii
 • celkově působí Tribulus na zvýšení fyzického výkonu a psychické odolnosti, u mužů ve středním věku je to mimořádně viditelné
 • u žen má rostlina také vliv na hladinu ženských pohlavních hormonů a zároveň na sexuální apetit

Maca

Pojmenování Maca je spíše hovorové, odbornější název této bylinky je Lepidium Meyenii nebo Lepidium peruvianum. Rostlina pochází z Peru a na posílení vitality, energie a sexuálního apetitu se už od dob Inků využíval zejména její kořen. Říká se dokonce, že Inkové konzumovali kořen před náročným bojem, aby měly dostatek energie.

A na co všechno může pomoci vám? V první řadě je to jedno z nejlepších afrodisiak na světě. Její dlouhodobé užívání přináší se sebou výrazné zvýšení libida spojené se stimulací sexuálních funkcí. Maca také ovlivňuje potenci, objem semene a na zvýšení pohyblivosti a četnosti spermií, u žen zas preventivně působí proti frigiditě.

Saw Palmetto

Tato menší palmovitá rostlina, či spíše keř, pochází z Ameriky a je dlouhodobě známá pro zlepšení stavu prostaty u mužů. Díky tomu, že obsahuje některé prospěšné mastné kyseliny a fytosteroly, je rostlina velmi ceněna již několik stovek let pro svůj blahodárný vliv na zdraví. Jde sice o přírodní afrodiziakum, ale s bohatšími účinky.

Saw Palmetto má pro muže zejména tyto tři nejvýznamnější účinky:

 • stimuluje hormonální hladinu a působí na zvýšení sexuálního apetitu a to nejen u mužů, ale i u žen
 • zmírňuje potíže při problémech s prostatou, ale například i při problémech a příznacích souvisejících s močovou soustavou
 • zlepšuje trávení při dlouhodobějším užívání a má pozitivní očisťující efekt na tlusté i tenké střevo

eJoy® jako bylinné "all inclusive"

Poslední tři jmenované bylinky jsou základem speciálního přípravku, který jen nedávno přišel na český trh. Jde o tabletky značky eJoy®, které jsou z hlediska složení něco jako "all inclusive", jelikož zde najdete vše potřebné pro zlepšení vaší potence a úspěchu v sexuálním životě.

Produkt totiž obsahuje:

 • extrakt Tribulus Terrestris pro zvýšení hladiny testosteronu
 • výtažek z rostliny Maca na zvýšení libida a zlepšení pohyblivosti spermií
 • výtěžek Saw Palmetto pro zlepšení stavu prostaty a zvýšení sexuální energie
 • extrakt z chilli pro zlepšení prokrvení pohlavních orgánů
 • podpůrné aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin pro zvýšení cirkulace krve a sexuálního apetitu
 • podpůrné vitamíny C a D pro zpomalení předčasného stárnutí a zvýšení kvality a pohyblivosti spermií

Celé toto složení je speciálně namíchané tak, aby byl výsledný efekt maximální. Jak ukazují zkušenosti mnoha mužů, tato kombinace je velmi vhodná právě pro případy, že se cítíte jakoby bez energie či bez vitality a tento stav se negativně podepisuje právě na vašem intimním životě.

Pokud byste chtěli vyzkoušet i tuhle tabletovou formu s velmi jednoduchým užíváním, více informací se dozvíte například z této recenze na eJoy®. Najdete zde také zkušenosti s užíváním a množství praktických informací.

V každém případě, ať už si zvolíte podporu ve formě bylinkových čajů nebo v jednodušší formě tablet určených pro perorální užití, držíme vám palce, abyste dosáhli žádaný výsledek. Nezapomeňte, že trpělivost růže přináší a totéž platí i zde.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je sobota 22. září 2018

Očekáváme v 5:00 14°C

Celá předpověď