Mladí slávisté získali cenné vítězství nad Evertonem

foto Fotbalová Slavia na CEE Cupu porazila Everton 3:1. Sešívaní tak v úterý úspěšně vstoupili do pražského turnaje hráčů do devatenácti let.

Fotbalová Slavia na CEE Cupu porazila Everton 3:1. Sešívaní tak v úterý úspěšně vstoupili do pražského turnaje hráčů do devatenácti let.

Fotbalová Slavia na CEE Cupu porazila Everton 3:1. Sešívaní tak v úterý úspěšně vstoupili do pražského turnaje hráčů do devatenácti let. Pražanům pomohla nevydařená malá domů, tyč v závěru utkání i následný povedený přímý kop.

První změnu skóre obstarali fotbalisté Evertonu, kteří si velmi špatnou přihrávkou gólmanovi dali velmi zbytečný vlastní gól. Hráči v modrých dresech však dokázali záhy vyrovnat ranou Kierana Phillipse zpoza šestnáctky.

Fotbalová Slavia na CEE Cupu porazila Everton 3:1. Sešívaní tak v úterý úspěšně vstoupili do pražského turnaje hráčů do devatenácti let. Po změně stran se Slavia vrátila do vedení hlavičkou Petra Bývalce. V poslední minutě řádné hrací doby svěřence Pavla Trávníka zachránila tyč a v nastaveném čase pak pojistil výhru 3:1 David Eichler, který se trefil z přímého kopu v těsné blízkosti vápna.

Naopak sparťané si cestu do finále zkomplikovali bezbrankovou remízou s Nitrou, přestože si vytvořili dostatek gólových příležitostí.

Zejména Adam Hložek, který v první hrací den oslavil šestnácté narozeniny, pálil jednu šanci za druhou.

Web: www.ceecup.org

Facebook: facebook.com/CEECupU19

Twitter: @cee_cup

Instagram: @CEECupU19

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

11°C

Dnes je úterý 23. října 2018

Očekáváme v 17:00 12°C

Celá předpověď