Mediskont spouští kampaň "Respirátor pro každého"

foto

Obchod se zdravotnickými potřebami a ochrannými pomůckami Mediskont z Uherského Hradiště spouští tento týden novou kampaň, jako reakci na aktuální dění – Respirátor pro každého. Ochranná pomůcka s normou KN95 by se měla dostat co nejrychleji ke všem, kteří ji potřebují. Heslem této kampaně je – požadovaná kvalita, na správném místě, ve správný čas, dostupná všem.

Současná společenská situace ztěžuje život všem. Společným úsilím se snad brzy podaří vše ustát a vrátit „do normálu“. Mediskont si uvědomuje svou společenskou odpovědnost a chce pomoci výraznou slevou a tím dostat k lidem tolik vyžadované ochranné pomůcky. „Myslíme si, že by bylo vhodné, aby došlo k úplné penetraci populace ochrannými pomůckami, které zabraňují dalšímu šíření a chrání svého nositele. Proto jsme se rozhodli pro všechny, kteří chtějí s tímto moribundusem zatočit pomoci a nabízíme čtyřvrstvé respirátory. Věřím, že utratit týdně stokoruny za respirátory je v této těžké době složité. Proto jsme se rozhodli velkou část nákladů zadotovat a nabízet tento typ respirátoru za baťovských 9,90. Moc si přejeme, aby toto období skončilo a věříme, že můžeme aspoň takto pomoci,“ dodává tiskový mluvčí společnosti Mediskont, Ing. Jiří Wagner.

Plánované spuštění této akce je hned první týden v únoru, kdy je očekáván opět další nárůst počtu nakažených. Respirátory se budou prodávat po deseti kusech, celkem tedy za 99 Kč Společnost by ráda nabídla respirátory i těm, kteří na ně prostě nemají. „Věřím, že by se mohlo podařit snížit procento „rouškařů“ a nahradit je právě respirátory. Jsme připraveni expedovat respirátory okamžitě kdekoli po celé ČR. Budeme dbát, aby zboží dorazilo téměř okamžitě. K čemuž mohou dopomoci i naši partneři, kteří se do celé naší akce – Respirátor pro každého – s námi zapojí,“ dodává Wagner.

Společnost věří, že podobné akce a aktivity mohou pomoci při návratu k „normálu“, a proto spustila tuto kampaň. „Určitě se najde mnoho lidí, kteří vymění roušku za efektivní ochranu svou i svého okolí. Naším společným cílem by mělo být co nejrychleji minimalizovat šíření viru a co nejrychlejší návrat dětí do škol, na sportoviště a dospělé k normální, neomezované práci a zábavě,“ vyslovuje nahlas svá přání Wagner.

Společnost bude své respirátory nabízet primárně přes své e-shopové stránky.. Dále je možné respirátory objednat i telefonicky, či e-mailem a dokonce vyzvednou na pobočce v Uherském Hradišti. „Chceme být lidem, co nejblíže. Chceme konečně začít normálně fungovat. Pevně věříme, s celým kolektivem našich zaměstnanců a partnerů, že toto může být další krok k tomuto návratu,“ uzavírá informace k celé kampani – Respirátor pro každého – Wagner.

Více informací ke kampani i samotnému respirátoru můžete najít na www.mediskont.cz.

Mediskont je distributor zdravotnického materiálu a jednorázových ochranných pomůcek na území České a Slovenské republiky. Společnost vznikla na základě mnohaletých zkušeností v obchodě, a proto svým zákazníkům dokážeme nabídnout kompletní servis na míru. Profesionální přístup je pro nás již zavedeným standardem.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

12°C

Dnes je čtvrtek 25. února 2021

Očekáváme v 23:00 4°C

Celá předpověď