MAND CZ – posuvné dveře na stěnu i do stavebního pouzdra

foto

Zařizování interiéru není mnohdy jednoduchým úkolem. Často stojíme před složitým problémem a musíme se spokojit s kompromisem. Nejčastějším neduhem moderních interiérů je nedostatek prostoru, jejž často řešíme ne právě šťastnými cestami. Pro MAND CZ je interiérový design radostí, a proto se neradi spokojujeme se slovem „kompromis“ a nechceme, abyste se k němu byli nuceni uchýlit vy. Proto vám s řešením nedostatku prostoru rádi pomůžeme. Naší odpovědí jsou – posuvné dveře!

Posuvné dveře do pouzdra i na stěnu se stanou originálním prvkem vašeho interiéru

Ať už se rozhodnete pro posuvné dveře na stěnu, nebo do pouzdra, vždy získáte elegantní a rafinovaný prvek, který vám ušetří prostor, ale zároveň ho i ozvláštní a přivane do něj nádech originality. S posuvnými dveřmi získáte svobodu – svobodu pohybu ve větším prostoru i svobodu fantazie při zařizování interiéru, jenž není nijak designově rušen či ovlivňován vzhledem dveří. Podívejme se na oba typy – který je pro vás ten pravý?

MAND CZ nabízí jen to nejlepší – stavební pouzdra Eclisse jsou špičkou na trhu -

Kouzlo posuvných dveří do pouzdra tkví právě v onom špičkově technologicky řešeném pouzdru, které působí jako „vychytaná kapsa“, do níž se dveřní křídlo zasune, respektive v ní úplně zmizí. Už si všímáte, k jakému kouzelnickému triku zde dochází? Ano, správně, dveřní křídlo zde zcela zmizí v pouzdře. V MAND CZ si potrpíme na to nejlepší, a proto spoléháme pouze na stavební pouzdra značky Eclisse, která jsou na celosvětovém trhu jedničkou. Jsou pevná, odolná, velmi kvalitní, vynikají vysokou životností a výrobce se může pochlubit celou řadou skvělých patentů.

Posuvné dveře do pouzdra rafinovaně oddělí i propojí dvě místností

Nikdy nebylo tak snadné oddělit dvě místnosti jako s pomocí posuvných dveří do pouzdra Eclisse. Stavební otvor navíc nemusí být klasicky široký, jako to bývá u standardních otočných dveří. Posuvné dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé. Navíc Eclisse Teleskop umožňuje posuv až dvou křídel proti sobě. Tím získáte až 5 metrů široký průchod. Dvě místnosti tak de facto elegantně spojíte! O tom, že tak interiér opticky zvětšíte, provzdušníte a prosvětlíte, ani nemluvě.

Posuvné dveře do pouzdra vám šetří prostor, který byste jinak využili pro otevírání dveřního křídla otočných dveří. Takový prostor nazýváme „mrtvým“, neboť slouží jen pro zmíněnou manipulaci s dveřním křídlem a jinak nás pouze omezuje.

Posuvné dveře na stěnu nepůsobí až tak atypicky a nabízí kýženou úsporu místa

Tento problém odpadá i s posuvnými dveřmi na stěnu. Ty mají oproti posuvným dveřím do pouzdra své „pro“ i „proti“. Posuvné dveře na stěnu nepůsobí až tak atypicky jako posuvné dveře do pouzdra – přeci jen zde dveřní křídlo nemizí, stále ho i při otevření vidíme – což může být na druhou stranu v některých interiérech žádoucí. Dále nabízí i velmi užitečnou úsporu místa.

posuvné dveře

Jedinou nevýhodou posuvných dveří na stěnu je to, že stěnu, na níž se dveře zasouvají, nelze dále využít. U stavebních pouzder Eclisse naopak vždy zdůrazňujeme, že je lze využít k umístění svítidel, zavěšení nábytku apod. Eclisse má na všechny potřeby našich zákazníků speciální model pouzdra, jenž plně uspokojí i ty nejnáročnější.

K montáži posuvných dveří na stěnu není třeba stavebních úprav

Posuvné dveře na stěnu však skýtají i jednu nespornou výhodu. Montáž! Ta je proveditelná bez stavebních úprav, tudíž zcela ideální pro všechny, kdo už mají své bydlení zařízené a chtějí ho jen odlehčit. Pokud stavíte a máte místo domu staveniště, tak vás toto netrápí. Když ale ve svém bytě nebo domě už bydlíte a máte ho zařízený, moc dobře víte, že jakékoliv stavební úpravy jsou naprostým očistcem.

Dveře posuvné na stěnu se mohou stát velmi originálním designovým prvkem. Udělejte plus z toho, že je dveřní křídlo stále vidět. MAND CZ nabízí k posouvání dveře CAG nebo Czech Door. Právě druhé zmíněné jsou české dveře z poctivého dřevěného masivu. Takovou ozdobou se v interiéru pochlubit rozhodně můžete a chcete, nemyslíte?

MAND CZ nabízí speciální dveřní kování na posuvné dveře

Ať už si vyberete posuvné dveře do pouzdra, nebo na stěnu, nepřijdete o žádnou z výhod, které vám jinak poskytují dveře otočné. I posuvné dveře se dají například zamknout. Pro tyto účely nabízíme v MAND CZ speciální dveřní kování. Nemůže ho tvořit samozřejmě klasická klika. V naší nabídce najdete mušle, madla či nejrůznější oválné, kulaté či hranaté misky.

Posuvné dveře se stávají stále oblíbenějším řešením pro dveře vchodové. Ideální jsou pro vstup na terasu. V takovém případě je ale třeba je lépe zabezpečit. Pro takové účely MAND CZ nabízí bezpečnostní kování, jež se o bezpečí vaší domácnosti postará.

Posuvné dveře vás nadchnou svojí originalitou i praktičností. Oblíbíte si jejich minimalistický i neotřelý design.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

25°C

Dnes je pondělí 17. června 2019

Očekáváme v 9:00 20°C

Celá předpověď