Máme pro vás porovnání nebankovních půjček! Těchto 5 stojí za zvážení

foto Ilustrační foto -

Praha 27. dubna 2018 (PROTEXT) - Už se vám stalo, že jste velmi rychle potřebovali hotovost? Zcela jistě ano, vždyť nečekaných výdajů může být obrovské množství. Typickým příkladem budiž zejména různá vydání spojená s provozem domácnosti. Spotřebiče v kuchyni, případně koupelně či technické místnosti, mají omezenou životnost a většinou jejich existence skončí v momentu, kdy to člověk nejméně čeká, tedy před výplatou. I z toho důvodu je zapotřebí mít buď rezervu, anebo vědět, kde vám půjčí za solidních podmínek. Peníze nazbyt má doma málokdo, a tak je nutné najít společnost, jež vám bude ochotna poskytnout úvěr. My pro vás máme celkem 5 tipů na moderní nebankovní půjčky. Třeba i vám bude některá z nich vyhovovat. Pokud ne, můžete si porovnat i jiné, poradíme vám kde.

1. Půjčka.cz - chytrá půjčka na míru

Naším prvním tipem je portál s názvem Půjčka.cz. Nabízí optimální úvěr na míru, a to s úrokovou sazbou již od pouhých 0,01 %. Z hlediska celkové částky je možné dosáhnout od 500 000 až do 800 000 korun. Doba splatnosti je individuální a pohybuje se mezi 3 měsíci až 10 lety. S růstem cílové částky se pochopitelně natahuje také doba splatnosti. Velkou výhodou tohoto druhu půjček je i okamžité platba na bankovní konta třeba u MONETA Money Bank, Air Bank anebo České spořitelny, Fio banky a některých jiných známých finančních institucí. Jinak se připravte na to, že úvěr je určen pouze pro osoby nemající aktuálně dluhy. Poskytovatel si totiž prověřuje potenciální klienty přes registr Solus a přes centrální evidenci exekucí.

2. Cool Credit

Vsadit můžete při realizaci žádosti o půjčku také na čistě českou společnost Cool Credit. Ta je charakteristická především doslova expresním poskytnutím finančních prostředků. Má otevřené bankovní konta u nejznámějších tuzemských bank, takže to pro ni není žádný problém. Většinou se jedná o rychlost v řádu několika málo minut. Jaké jsou tedy konkrétní údaje o dané půjčce? Úroková sazba začíná na 0 %. První půjčka u Cool Credit může být ve výši od 1 000 do 8 000 korun. Opakovaně ale lze dosáhnout až na solidních 20 000 korun. Splatnost osciluje mezi 5 až 30 dny. Opět se odvíjí od celkové výše půjčky. Získat úvěr mohou jenom osoby starší 21 let, které jsou zcela bezdlužné. Cool Credit si prověřuje žadatele ve stejných registrech jako Půjčka.cz.

3. První půjčka zdarma u CreditOn

Zmínit je třeba i půjčku u společnosti CreditOn, která nabízí až 20 000 korun. Tato suma je ovšem určena pouze pro klienty, kteří si u tohoto poskytovatele půjčují již po několikáté. Jestliže žádáte o úvěr u CreditOnu poprvé, pak získáte v maximu 8 000 korun. Půjčka se ale obejde zcela bez poplatků. Budete mít tedy možnost vyzkoušení si celého systému fungování půjčky bezplatně. Úrok začíná na 0 % a splatnost se pohybuje od 1 do 30 dnů. Pro získání půjčky je nezbytné dosažení plnoletosti a taktéž potvrzení o výši příjmu. Ten musí měsíčně činit minimálně 6 000 korun. Samozřejmostí je u klientů této finanční instituce také vlastnictví bankovního konta a mobilního telefonu. Poté, co daný člověk splatí první závazek, stane se ověřený klientem a další půjčku může mít do pouhých 15 minut od odeslání žádosti.

4. Chytrá finanční rezerva Credit Limit

Znáte společnost Ferratum Bank? Pokud nikoliv, pak vězte, že se jedná o známého poskytovatele nebankovních půjček s dlouholetou tradicí. Vznikla již v roce 2005 a aktuálně působí ve více než 20 zemích světa. Jedním z jejích produktů je i Credit Limit, půjčka, která v podstatě alternuje vaši finanční rezervu. První čerpání tohoto produktu je po dobu 60 dnů zcela bezplatné. Princip fungování je do jisté míry srovnatelný s kontokorentními úvěry. Peníze zkrátka máte k dispozici a využijete je pouze podle potřeby. Poplatky za zprostředkování platíte až po jejich čerpání. Limit svého úvěru si určíte dle vašich aktuálních potřeb. Co se týká poplatků, klient Ferratum Bank platí 12,5 % z celkové cílové sumy.

5. Půjčka 7

Posledním naším tipem je Půjčka 7. Pojmenována je podle toho, že nabízí poprvé až 7 000 korun. Ty můžete mít na účtu do pouhých 15 minut. Jinak se ale při opětovném půjčení může suma navýšit až na 15 000 korun. Doba splatnosti činí 7 až 28 dní. Poskytovatel tohoto úvěru si také prověřuje registry dlužníků.

Porovnání půjček jako nezbytnost!

Zamlouvá se vám některá ze jmenovaných půjček anebo se poohlížíte po jiné? V každém případě nezapomeňte na pečlivé porovnání úvěrů. Učinit tak můžete klidně i online. Srovnáním půjček třeba na financer.com získáte nabídku těch úplně nejvýhodnějších, jež vám budou šity přímo na míru.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

19°C

Dnes je úterý 16. října 2018

Očekáváme v 15:00 21°C

Celá předpověď