Luxusní kancelář se stane vaší vizitkou

V podnikatelském světě narazíte na nespočetné množství překážek, přičemž jednou z nich je hledání vhodné kanceláře. Konkurence je napříč všemi segmenty poměrně vysoká, a proto byste se měli od konkurenceschopných firem výrazně odlišit. A to nejen svou propagací, ale také kanceláří. Zatímco některé firmy nedisponují žádným kancelářským místem, vy můžete potenciální klientelu pozvat na kávu do útulného a přátelského prostředí. V následujících řádcích vám představíme moderní kancelářské budovy, které vás uspokojí dostupností a cenovou relací.

Stověžatá Praha je obchodním a finančním centrem, tudíž začít se svým byznysem v této metropoli je rozumné. Nejenže zasáhnete širší spektrum cílové skupiny, ale zároveň se vám pod ruky dostanou lepší obchodní příležitosti.

Anděl Park Smíchov

V první řadě se podíváme na pronájem kanceláří Praha 5, přičemž jednou z dominujících komerčních budov je Business Centrum Anděl Park. Nachází se na začátku Radlické ulice, tudíž dostupnost objektu je velice dobrá. Kancelářím náleží také parkovací místa přímo v budově, a proto problém s parkováním zde rozhodně není. Veškeré kanceláře včetně zasedacích místností jsou vybavené stylovým nábytkem a potřebnými technologiemi.

Revoluční 7

Druhou variantou je nově zrekonstruovaná budova Revoluční 7, která spadá pod pronájem kanceláří Praha 1. Architektonickým zpracováním perfektně zapadá do historického prostředí hlavního města. Součástí objektu je 36 klimatizovaných kanceláří a 3 reprezentativní zasedací místnosti. Samozřejmostí je neustále fungující recepce, která je plně k vašim potřebám.

Budějovická alej

Pakliže preferujete pronájem kanceláří Praha 4, dovolujeme si vám představit designovou budovu Business Centrum Budějovická alej. Z 38 klimatizovaných kanceláří se otevírá panoramatický výhled na jižní část Prahy. A nechybí ani dvě konferenční místnosti, kde se budou odehrávat vaše schůzky s obchodními partnery.

Garden Eleven

A pokud preferujete nižší cenu za pronájem, uspokojí vaše požadavky pronájem kanceláří Praha 10 v administrativní budově Garden Eleven. Ve druhém nadzemním podlaží budete mít k dispozici jídelnu, zasedací a konferenční místnost. Také nechybí nepřetržitě střežené parkoviště.

24°C

Dnes je čtvrtek 8. června 2023

Očekáváme v 19:00 20°C

Celá předpověď