Kurzové sázení se stává stále populárnější. Proč?

foto

Možnost vsadit si na určité utkání a následně očekávat výhru je něco, co se opět dostává do popředí. Důvody jsou mnohé. Primárně kurzové sázení zcela pochopitelně souvisí hlavně s výhrou, která může přijít. Mít podaný tiket ale znamená i fakt, že se může při sledování zápasu dostavit mnohem větší adrenalin. Nejde ale o jediný důvod popularity sázek.

Sázkových kanceláří je mnoho

I když tuzemská legislativa jejich počet o něco snížila, rozhodně to neznamená, že by jich nezůstal dostatek. Tedy těch, které splňují podmínky. Známá je určitě sázková kancelář Tipsport, která je tou největší u nás. Hned za ní je ale i několik dalších. A právě široký výběr sázkových kanceláří je velkým pozitivem. Jak proto, že sázkař může podat tiket u té, která mu vyhovuje, tak i proto, že může podávat svůj tiket právě tam, kde má jistotu největších kurzů. A čím je vyšší kurz, tím je pochopitelně vyšší i šance na samotnou výhru.

Na co sázet? Na co chcete

Toto je také jeden z jasných důvodů, proč popularita kurzových sázek den ode dne stoupá. Je totiž možné vybrat si z opravdu velmi bohaté nabídky různorodých událostí. Když se podíváme na trojici hlavních sportů, je to rozhodně:

  • Tenis
  • Hokej
  • Fotbal

Ty doplňují desítky dalších, v čele s motoristickými sporty, nebo basketbalem. Ani tím ale nekončíme. Některé velké a ověřené sázkové kanceláře nabízejí možnost vsadit si i na různé politické, nebo také společenské události. Jednou z posledních možností bylo to, že jste si jako sázející mohli tipnout, kdo vyhraje prezidentské volby.

Už není nutné na pobočku

Když sázkové společnosti začínaly, bylo nutné jít na pobočku, tam vybrat jednotlivé zápasy a podat si tiket. A sem se také muselo pro výhru. Doba však pokročila a nic z toho dnes není nutné. I když pobočky zůstávají, je pro většinu sázkařů mnohem jednodušší vsadit si prostřednictvím internetu. Jednoduše si otevřou svůj sázkařský účet a potom mohou podat svou sázku kdykoliv a také odkudkoliv. A to nejenom prostřednictvím počítače, jelikož využívat je možné i mobilní aplikace. Samozřejmostí je také okamžité vyhodnocení tiketu a připsání výher na sázkařské konto.

Bonusy zaujmou každého

Je jich celá řada. Pro stávající sázkaře třeba hmotné odměny, nebo možnost navýšení kurzu, nebo možnost podat sázku bez rizika. Pokud jde o nové sázkaře, i zde je možností více než dost. Známým bonusem je možnost znásobení prvotního vkladu, třeba i do výše několika tisíců korun. Vklad ale nemusí být vždy nutnou podmínkou. U některých společností lze získat reálný finanční bonus jenom za registraci. Lze tak začít sázet s penězi, které nejsou vaše. Tedy zcela bez rizika, ale s jistotou, že pokud vyhrajete, tak vám daná výhra bude vyplacena a vy si ji budete moci bez problémů vybrat.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 17:00 29°C

Celá předpověď