Krátkodobý úvěr je sjednán v řádu minut, pečlivě si jej ale promyslete

foto

Díky internetu je i půjčování peněz záležitostí několika okamžiků. O to víc byste ale měli vše zvažovat.
Pokud si v dnešní době chcete půjčit peníze, nabízí se velice rychlá a bezpečná nebankovní možnost, se kterou nebudete muset podstupovat nějakou složitou administrativní partii jako třeba při jednání na úřadech. V každém případě jde o velmi pohodlnou záležitost, nebudete kvůli ní muset nikam osobně, není třeba, abyste vytáčeli placenou infolinku a složitě dojednávali postup. Rozhodně je ale nutné si vše pečlivě promyslet, protože půjčky se nejen sjednávají, ale především také platí – a vaše rodinná kasa na to musí bezpodmínečně mít!

Bezúčelová, diskrétní, ale především pak také rychlá…

O tom, jaké jsou výhody dnešní nebankovní půjčky, bychom mohli mluvit ještě zítra. Ve zkratce tedy připomeneme, že je to například bezpečnost a diskrétnost, která slaví úspěch. Nikdo třetí nebude ani tušit, že si nějakou půjčku sjednáváte, vaše osobní údaje budou v naprostém bezpečí, nedočkáte se v žádném případě veřejného prozrazení. Krátkodobý úvěr se mimo jiné obejde i bez nějakého obsáhlého papírování, a právě proto může být dohodnut poměrně rychle. Do čtvrthodiny od schválení žádosti proběhne výplata peněz, zní právě tohle dostatečně atraktivně? Ještě dnes tak můžete zaplatit vše, co potřebujete. Pozor ale na neuvážené jednání, vezměte si půjčku jen tehdy, když ji opravdu nutně potřebujete!

Jednoduchá žádost, se kterou nebudou žádné potíže

Co všechno na sebe musíte prozradit, když si hodláte sjednat nebankovní půjčku? Kontaktní formulář má v každém případě jen několik málo položek, takže vám nezabere víc než pár minut. Cílem je, abyste ověřili svou totožnost, přidali číslo bankovního účtu, email a telefon – a také prokázali, že splátkový kalendář pro vás nebude ani tím nejmenším problémem. Potvrzení o příjmu aneb tři poslední měsíční výpisy z bankovního účtu budou nutností, OSVČ dodají daňové přiznání za poslední období. Česká legislativa hovoří jasně a bez splnění této podmínky nelze oficiální cestou půjčku vůbec získat.

Svobodný výběr částky, ale i data splatnosti

Nebankovní půjčky nabízí opravdu hodně – parametry si navolíte podle sebe, k dispozici je řada různých alternativ. Můžete mít tisícikorunu na týden, ale klidně také deset tisíc korun na čtyři týdny, záleží jen na tom, co pro vás bude zrovna teď zajímavější. Půjčka na cokoliv, se kterou můžete naložit zcela libovolně. Žádné faktury, účtenky, vysvětlování a obhajování investice, s ničím podobným nepočítejte – jde o naprosto svobodnou záležitost, ve zvoleném intervalu si můžete vybrat jakoukoliv částku i lhůtu splatnosti.

Minimální nároky, procento schválených žádostí je vysoké

Požadavky nejsou rozhodně nijak dramatické, dokonce by se dalo říci, že díky jejich mírnosti je možné schválit naprostou většinu všech odeslaných žádostí. Které podmínky ale musí žadatelé splnit, aby se dočkali kladné odpovědi? Počítat s tím, že půjčku získáte nějak automaticky, se nevyplácí. Všechny potřebné údaje a dokumenty totiž musí být na svém místě.

  • Plnoletost. Je třeba osmnáct let a více, jinak si půjčku v tomto stylu rozhodně nesjednáte!
  • Doklad o příjmu. Díky němu prokážete svou bonitu, dáte najevo, že na splácení vážně máte.
  • Ověření totožnosti. Občanský průkaz, potvrzení o trvalém pobytu, adresa trvalého bydliště.

Ať už je to, jak chce, v případě, že si chcete sjednat půjčku, vše si pořádně promyslete. Úvěr totiž může být dobrým pomocníkem, ale existuje i řada případů, kdy mohl být spouštěčem takzvané dluhové pasti. Bude proto lepší, když se vyvarujete sjednávání půjček, co už jsou od začátku pro vaši rodinnou pokladnu spíš rizikové.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď