Krásné aroma s noty sekané trávy

foto Parfém Serge Lutens L-Eau de Paille.

Posekaná tráva napíná vědomí důraznými notami: vůně čerstvého kosení oživuje, lahodí nosu a v ústech je cítit trpkou hořkost. Vysušená sluncem zeleň naopak uklidňuje, ponoří do svých myšlenek. Dnes se pravě zaměříme na parfémy s těmito noty.

Fotogalerie

Diptyque Vetyverio

Parfém Diptyque Vetyverio. Dřevité noty suchého vetiveru, cedru a semena mrkve jsou bohatě zality citronově grepovým nektarem. Diptyque Vetyverio je zamilovanost do živlu přírody a obdiv k suché zeleni.

Vaše pleť rozhoduje sama za sebe kdy ho nosíte. Někdo se zachraňuje tím vetiverem v horkém počasí a na někom v + 25 je cítit mírně kyselou notu.

Avšak na vlasech je unisex aroma krásné za jakéhokoliv počasí.

Bvlgari Omnia

Bvlgari omnia je silně povzbudivý čaj masala (indický čaj s kořením a voňavými bylinkami), ochucený zázvorem a vypitý s kouskem bílé čokolády. Není to letní svěžest, která vás ráno probudí, ale objeví vaši ženskost, vybraný vkus a něhu.

Tato vůně je stažena z výroby, o což truchlí miliony fanynek. Ale v našim internetovém obchodě Makeup.cz ještě chytíte poslední exempláře tohoto parfému.

Prada Infusion D'Iris

Parfém Prada Infusion D'Iris. Infusion D ' Iris je jednou z těch perel, která se může směle ucházet o místo v řadách elitních parfémů. To je jedinečné spojení iritového pudru, hořkosladké zelení galbanu a citrusů.

Je suchý a zároveň jemný. Směs suchých bylin, aroma pryskyřicí, dřevin a choulostivých citrusů, kadidla a pudru. Vůně zní zdrženlivě a dodává neústupnou

 

Serge Lutens L'Eau de Paille

Parfém Serge Lutens L-Eau de Paille. Posekaná tráva jako základ v Serge Lutens L ' Eau de Paille. Zeleně-dřevitá vůně, v níž se prolínají akordy kadidla, vetiveru a sena. Unisex parfémovaná voda je dokonalou vůní pro všechny nezávislé ženy a muže, kteří žijí podle svých vlastních pravidel. Je nutno taky zmínit, že umění v tvorbě vůní Sergeho Lutense bylo v letech 2001–2004 oceněno cenou Fifi za nejlepší originální koncepci parfémů.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

20°C

Dnes je sobota 11. července 2020

Očekáváme v 1:00 13°C

Celá předpověď