Kosmetické přípravky, které byste měla mít vždy po ruce

foto

Jako vaší skříni dominuje několik kousků oblečení, i kosmetická taška má své základní beauty produkty, bez kterých se neobejdete. Pár kousků se vám bude hodit v jakékoliv životní situaci. Díky nim budete okouzlující a v případě potřeby si je lehce je můžete vzít s sebou i na cesty. Dnes vám řekneme o nepostradatelných a nezbytných kosmetických výrobcích, které byste měla vždy mít ve své kosmetické taštičce.

Nic zbytečného navíc. Muži rádi vtipkují, že ženy díky obsahu svých kabelek a kosmetických taštiček přežijí i na pustém ostrově. Na každém vtipu je kus pravdy a my se tak dnes zaměříme na kosmetické přípravky, které se vám budou hodit prakticky kdykoliv.

1. Péče o ruce

Pokožka rukou je velmi citlivá a jemná. Kvůli kontaktu s agresivními látkami, drsnou vodou, pod vlivem větru, mrazu nebo slunce se může stát velmi suchá a dokonce se na ní objeví nepříjemný pocit napjatosti. V kabelce by proto měl být krém na ruce, který chrání, vyživuje a zjemňuje pokožku rukou, eliminuje podráždění a zarudnutí.

2. Krásné vlasy, koruna každé ženy

Nejen krásné, ale i čisté. Samozřejmě se někdy stává, že nestíháme nebo nemáme možnost vlasy umýt. V tomto případě nám bude obrovským pomocníkem suchý šampon, který vlasy nejen čistí, ale i zbaví mastnoty. Na cesty doporučujeme mít po ruce nejen suchý šampon, ale i cestovní balení klasického šamponu. Nezapomeňte i na kondicionér, který si můžete vybrat zde https://makeup.cz/categorys/22811/.

3. Tónovací prostředky

Tmavé kruhy, stopy po únavě nebo nedokonalosti nejsou v módě. Pomůže tekutý make-up. Můžete zvolit i prostředek, který má jemnější texturu, například BB nebo СС krém.

4. Klasické trio

Řasenku, konturovací tužku na oči a tužku na obočí (nebo gel) také zařadíme do našeho seznamu. I když nestíháte udělat kompletní make-up, tyto prostředky pomohou zvýraznit oči, upravit obočí a rozzářit celkový vzhled během několika sekund.

5. Balzám na rty

Must have každé ženy. Žádná rtěnka nebude vypadat přitažlivě na suchých a popraskaných rtech. Balzám nejen intenzivně pečuje o pokožku rtů, ale dodá ji také přirozený lesk.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je úterý 19. ledna 2021

Očekáváme v 3:00 1°C

Celá předpověď