Kloubus - aby klouby nebolely

foto

Představte si sami sebe v roli aktivního seniora. Jak se svými vnoučaty absolvujete celodenní výlet do zoologické zahrady. Jak s nejlepší kamarádkou poznáváte Itálii nebo si se svým manželem užíváte víkendový pobyt na horách, kde ale kromě wellness nachodíte hromadu kilometrů. Že už teď cítíte, jak vás bolí klouby? Nejvyšší čas s tím něco dělat!

Již před dosažením 30 let se v těle začne odehrávat jedna ze změn, která není vůbec příjemná, a to zejména ženám. Jedná se o ztrátu kolagenu. Poté, kdy dosáhnete 45 let se jeho množství sníží dokonce o 30 %. A to má vliv nejen na vaše klouby, ale samozřejmě také na pleť, nehty, vlasy a mnohem víc!

Tato fakta ale nejsou důležitá pouze v případě, kdy dosáhnete zmíněných věkových hranic. Jsou pro vás podstatná také ve chvíli, kdy sportujete nebo i jen žijete aktivním životním stylem. A samozřejmě za předpokladu, že si svůj aktivní životní styl chcete udržet co nejdéle. 

Co je to Kloubus?

Kloubní výživa Kloubus vám s vašimi klouby dokáže velmi rychle pomoci! Tento doplněk stravy vám bude sympatický nejen tím, co dokáže! Dokonale se postará o vaše klouby a celý pohybový aparát a dodá jim všechno, co potřebují, aby si udržely svou vitalitu a dobré zdraví. Unikátní koktejl kolagenu, vitamínů a minerálů se zároveň velmi jednoduše užívá. Mimo tyto látky obsahuje i další, které jsou pro klouby prospěšné - zejména glukosamin, chondroitin a MSM. Jedno balení obsahuje 30 sáčků (měsíční kůru), jejichž obsah si rozpustíte ve vodě a prostě vypijete. Modré balení s nosorožcem vás překvapí velmi přirozenou grepfruitovou příchutí. Přesvědčte se sami. Skvělou recenzi na Kloubus najdete na webu Ecoblog.cz

Ecoblog vám, kromě recenze na Kloubus, přinese i velkou dávku inspirace! Zejména v okamžiku, kdy se zajímáte o lepší a hlavně čistší svět okolo vás. Najdete tady spoustu užitečných článků, které se zabývají ekologií a zero waste přístupem. 

Ecoblog - první krůček k lepšímu životu

V okamžiku, kdy jste začátečníci na poli ekologie, vyberte si tu nejlepší startovní čáru! Právě Ecoblog vás s touto problematikou seznámí hezky krůček po krůčku. Začít můžete například s e-bookem, který je zde zdarma ke stažení. E-book Ekologická domácnost vás v 10 jednoduchých krocích seznámí s tím, jak u vás doma s tématem ekologie vůbec začít a jak vytrvat. První kroky totiž bývají právě ty nejdůležitější! Tak neváhejte a Ecoblog navštivte - prospějete tak nejen sobě, ale i celému světu!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

20°C

Dnes je čtvrtek 23. září 2021

Očekáváme v 11:00 17°C

Celá předpověď