Jsou kvalitní levné dřevostavby na klíč?

foto

Pídíte se po kvalitním, a přitom levné dřevostavbě na klíč? Pokud máte sen o žití ve dřevostavbě a chcete mu dát hmotnou podobu, je pro vás řešení podobné stavby na klíč skvělou volbou. Pokud si svépomocí dokážete několik věcí na samotné stavbě udělat sami, ještě více při realizaci svého snu, ušetříte.

Chtěli byste bydlet ve svém a jsou vám po chuti dřevostavby? V tom případě se jistě budete pídit po takové, která je kvalitní a zároveň se řadí do kategorie levnějších staveb, není tomu tak? V tomto případě je dobré vědět, zda se dají pořídit skutečně kvalitní levné dřevostavby na klíč. V kategorii levné dřevostavby se totiž dají nalézt skutečně krásné stavby, které mohou být v mnohých případech i dvoupatrové.

Levně se dají pořídit menší či střední domy

Pokud si chcete nechat postavit dřevostavbu na klíč, budete se muset smířit s tím, že tato dřevostavba bude menší, potažmo střední velikosti. Co se týče tvaru konkrétní dřevostavby na klíč, bude se jednat o velmi zajímavý až atypický tvar, který vás jistě uchvátí. V tomto případě tedy rozhodne neplatí, že levná dřevostavba musí být fádní a neútulná. Ba naopak. V nabídce je možné nalézt celou spoustu velmi pěkných dřevostaveb či bungalovů, které s obytnou plochou okolo 90 m2, nabídnou dostatečně velký a útulný prostor k bydlení.

Co vám dřevostavba na klíč nabídne?

Dřevostavba na klíč má potažmo vše, co si jen dokážete představit. Každá firma, která ovšem dřevostavby na klíč vyrábí, si pod pojmem dům na klíč, představuje úplně něco jiného. Některé dokončené projekty tak například úplně postrádají kuchyňskou, kterou je poté třeba koupit zcela zvlášť anebo nemají podlahy či jsou vybaveny pouze základními klikami a dveřmi.

Co dřevostavbou získáte?

Zejména velmi energeticky úsporný dům, který vám nabídne moderní a útulné bydlení. U některých typů dřevostaveb navíc získáte také centrálně řízené větrání s takzvanou rekuperací tepla. Z technického pohledu se ovšem jedná zejména o panelové dřevostavby na klíč. Výhodou ovšem je, že je podobná stavby velmi kvalitní a také rychle zhotovená.

Čím svou dřevostavbu ještě více zlevníte?

Svou finální dřevostavbu můžete ještě o poznání více zlevnit za předpokladu, že si některé práce na dřevostavbě uděláte svépomocí. Vnitřní dispozice si můžete upravit dle svých představ, a to stejně tak, jako si můžete sami zhotovit různé příčky, podhledy, zrealizovat si sami rozvody vody či elektřiny a podobně.

Jak může levná dřevostavba vypadat?

  • Může se jednat o patrovou stavbu
  • V přízemí budete mít většinou obývací pokoj s kuchyní a koupelnu
  • V patře poté zpravidla naleznete noční část celého domu
  • Domy disponují rovněž technickou místností, šatnou či komorou
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

-3°C

Dnes je sobota 16. ledna 2021

Očekáváme v 23:00 -6°C

Celá předpověď