Je pro vás injekčně podávaný botox strašákem? Existuje i bezbolestné řešení

foto

Každá z nás je sama sobě tím nejpřísnějším kritikem. Zároveň bychom všechny uvítaly, kdybychom si se svými „chybičkami krásy“ dokázaly poradit bez kosmetických a chirurgických zákroků v pohodlí domova. Je to vůbec možné?

Fotogalerie

V době Instagramu, filtrů a aplikací, které za pár vteřin udělají z vaší fotografie obrázek dokonalé ženy s bezchybnou pletí, roste touha vypadat stejně i ve skutečnosti. Chcete dosáhnout perfektních výsledků bez skalpelu a injekčně podávaného botulotoxinu? Vsaďte na používání biotechnologických kosmetických produktů. Výsledky vás opravdu pozitivně překvapí.

Neslibujeme zázraky na počkání, ale…

Botox a různé koktejly účinných látek aplikovaných injekčně už zdaleka nejsou jen tématem zralých žen po čtyřicítce. Vypadat svěže a mladě touží každá žena. A ideálně toho chce dosáhnout bez bolesti a s minimální investicí času a peněz. V porovnání s invazivními zkrášlujícími zákroky je biotechnologická kosmetika alternativou, která potěší všechny ženy milující péči o svůj zevnějšek. Na trhu existuje široký výběr produktů, které obsahují látky napomáhající omlazení a vypnutí pleti. Otázkou však zůstává, zda obsahují dostatečné množství účinných látek, které přinesou výsledky. Jak zjistit, zda nevyhazuje peníze zbytečně? Základem je poznat účinky botoxu a jemu podobných peptidů.

Jak účinkuje botox?

Botox je látka, která má schopnost uvolnit svaly. Podává se injekčně přímo do svalu nebo hluboko pod kůži. Působí tak, že částečně zablokuje nervové impulsy, které proudí z mozku do svalů, a tím snižuje jejich nadměrné stahy. Kromě jiných zdravotních indikací se v medicíně používá i na zlepšení vzhledu. Toho se dosahuje aplikací do oblasti svislých vrásek mezi obočím, vějířovitých vrásek očního okolí a vrásek na čele. Na vyhlazení nasolabiálních rýh se botox nedoporučuje.

Injekční aplikace botulotoxinu je spojena i s jistými nežádoucími účinky. Těm se můžete při domácí, dlouhodobé a pravidelné aplikaci biotechnologických kosmetických produktů s vysokou koncentrací účinných látek vyhnout. Vysoce koncentrované biotechnologické kosmetické produkty ve farmaceutické kvalitě zároveň zaručují, že vaše tvář nebude po aplikaci působit dojmem „masky“.

Peptidy – neocenitelný dar přírody

Schopnost peptidů proniknout do hlubších vrstev pokožky je dlouhodobě známa. Konec konců, i botulotoxin je peptid. Biotechnologické přípravky nebo takzvané „cosmeceuticals“ jsou kosmetické přípravky splňující přísná farmaceutická kritéria. Od běžných krémů a sér se liší tím, že koncentrace biotechnologických peptidů, které slouží jako alternativa botulotoxinu, je tak vysoká, že je možné dosáhnout omlazujícího a vyhlazujícího efektu díky pravidelné aplikaci na pokožku bez nutnosti injekčního podání.

Pokud vám dosud dělalo problém najít vhodný přípravek pro váš typ pleti, „cosmeceuticals“ jsou pro vás možná vhodnou cestou. A to i v případě, že máte mastnou, suchou nebo například citlivou pleť. Každý z produktů Fytofontana Cosmeceuticals se specializuje na konkrétní řešení. Mezi nejvyhledávanější produkty na zlepšení kvality pleti stále patří ty, které mají schopnost korigovat první známky stárnutí pokožky.

Bezbolestnou alternativou laserového ošetření pleti je set dvou biotechnologických sér Laserceutical na denní a noční aplikaci. Hodnotně nahradí laserový nebo chemický peeling.

Švýcarská receptura přípravků Fytofontana Cosmeceuticals je zárukou nejvyšší kvality zpracování bioaktivních látek, které se v přípravcích od společnosti Herb-Pharma nacházejí. Jednotlivé produktové řady jsou přesně zacíleny na konkrétní problémy pleti či na výsledky, jichž chcete jejich používáním dosáhnout. Všechny informace o švýcarských produktech společnosti Herb-Pharma, včetně jejich složení a účinků, naleznete na www.f-cosmeceuticals.com.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

13°C

Dnes je pondělí 20. září 2021

Očekáváme v 3:00 11°C

Celá předpověď