JE NA ČASE PODPOŘIT IMUNITU

foto

V tomto ročním období je důležité posílit obranyschopnost organismu. Lék Wobenzym podporuje oslabenou imunitu a pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu.

Jak podpořit oslabenou imunitu?

Vedle vitamínů, probiotik a vedení zdravého životního stylu, které nám pomáhají udržet co nejlépe fungující imunitní systém, jsou v případě, že máme oslabenou imunitu, zvlášť účinné některé enzymy. V našem těle totiž mají velký význam proteolytické, tj. bílkoviny štěpící enzymy, které pomáhají zajišťovat fungování imunitního systému. Jestliže však máme oslabenou imunitu nebo nás ohrožuje zánět, je důležité podpořit jejich činnost podáváním obdobných enzymů zvenčí. Zabývá se tím speciální oblast medicíny – systémová enzymoterapie. Jejím nejznámějším lékem je Wobenzym.

Některé enzymy posilují oslabenou imunitu

Enzymy ve Wobenzymu působí proti zánětům, podporují oslabenou imunitu a pomáhají při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. V případě propuknutí onemocnění ho Wobenzym pomáhá rychleji zvládnout a zkracuje tak dobu léčby.

Aby se nemoc neopakovala

I když už jsme z nejhoršího venku, tedy v období rekonvalescence, Wobenzym posiluje stále ještě oslabenou imunitu. Pomáhá tak bránit případnému opakování nemoci a přispívá k obnově přirozené imunity.

Více na www.wobenzym.cz

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

32°C

Dnes je pátek 18. června 2021

Očekáváme v 9:00 26°C

Celá předpověď