Jaké celebrity si potrpí na návštěvy kasin?

foto

U celebrit se vlastně nikdo moc nepozastaví nad tím, když si pořídí obrovskou nemovitost nebo soukromý tryskáč. Existuje však celá řada celebrit, které své peníze rády utrácejí také v kasinech. Některé z nich dávají přednost kamenným kasinům, zatímco další si užívají hraní online. Jedni testují své dovednosti u pokeru, další zkouší štěstí u rulety či automatů.

Jaké by to asi bylo zasednout u stejného stolu v kasinu po boku Leoše Mareše, či v zahraničí třeba Tigera Woodse? I tohle se vám v kasinu může stát!

Ben Affleck

O Benu Affleckovi a jeho problémech s hazardními hrami se mluvilo už dávno. Tato filmová hvězda měla v minulosti dokonce zakázaný vstup do kasina Hard Rock.

Ben Affleck je každopádně jedním z těch, již mají talent na karetní hry, nebo minimálně dobrou paměť a schopnost všechno si dobře spočítat. Baví ho blackjack, baccarat i poker. A zákaz v kasinu Hard Rock? Není přece jediným kasinem na planetě a hrát může také online.

Brad Pitt

I další miláček ženských srdcí se rád oddává hazardním hrám. Poprvé si je oblíbil při natáčení filmu Dannyho parťáci a propadl jim natolik, že během přestávek ho jeho herečtí kolegové pravidelně vídali u automatů.

Tiger Woods

Tiger Woods je jedním z nejznámějších a také nejbohatších sportovců na planetě. Není tedy pochyb o tom, že má co utrácet. Rád hraje blackjack ve VIP saloncích v kasinech po celém světě. Informace o tom, zda vyhrává, se na veřejnost bohužel nedostávají. Je v kasinech stejně úspěšný jako na golfovém hřišti?

Pamela Anderson

Jediným talentem Pamely Anderson rozhodně není běžet po pláži v červených plavkách. Herečka je také vášnivou hráčkou karet, dokonce svého bývalého manžela Ricka Salomona poznala při hraní pokeru.

Michael Jordan

Podobně jako Tiger Woods chce vítězit nejen na hřišti. Na rozdíl od Woodse se ale o Jordanových sázkách mnoho ví. Rád hazarduje se vším a všude, milion dolarů prohrál, když vsadil na golfovou jamku, 100.000 dolarů zase vyhrál, když se vsadil se svými spoluhráči, že jeho kufr bude na letišti prvním, který projde kontrolou. Riskuje rád a miluje návštěvy VIP kasin.

Charlie Sheen

Několik Emmy, Zlatý glóbus a spoustu peněz. Tolik Charlie Sheenovi vynesl televizní sitcom Dva a půl chlapa, který z něj udělal nejlépe placeného TV herce. Hazardní hry však miloval od mládí, tedy od dob, kdy ještě nebyl tak bohatý. Podle jeho bývalé manželky Denise Richards měl Charlie ve zvyku utratit zhruba 20.000 dolarů týdně sázkami na sporty.

Bonus: Leoš Mareš

Abychom nezůstávali pouze u zahraničních celebrit, přidáme rovněž jednu českou. Kasina jsou nedílnou součástí jeho života, často je propojuje i s prací. Někdy ke stejnému stolu zasedne s Patrikem Hezuckým či Agátou Hanychovou. Hraje v kasinu v pražském Hiltonu, ale zahrál si i v Las Vegas. Rád hraje poker, ovšem spíše pro zábavu. V pokerovém turnaji se mu například povedlo vypadnout již v prvním kole.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

26°C

Dnes je pondělí 26. července 2021

Očekáváme v 21:00 22°C

Celá předpověď