Jaká je budoucnost Chainlink? - Zde je pět hlavních prognóz pro tuto minci

foto

Bitcoin (BTC) není jedinou populární kryptoměnou, kterou známe - a možná při čtení tohoto tvrzení vnitřně přikyvujete. Existují i další obří kryptoměny jako Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) a Solana (SOL). A Chainlink (LINK) samozřejmě není výjimkou!

Jemné připomenutí: Než začnete obchodovat s kryptoměnami, jako je Chainlink (LINK), proveďte si základní a technický průzkum, abyste se ujistili, že rozumíte tomu, do čeho se pouštíte.

V letošním roce jsme na trhu byli svědky mnoha kryptoměn, kterým se i nadále daří. V době psaní tohoto článku je Chainlink podle tržní kapitalizace patnáctou největší kryptoměnou.

Často kladené otázky (FAQ) o Chainlink

Otázka 1: Co je to Chainlink (LINK)?

Odpověď: Chainlink (LINK) je významný kryptoměnový projekt, který jako virtuální měnu nabízí něco víc než jen původní token LINK. Jedná se o decentralizovanou věšteckou síť založenou na platformě Ethereum, která má hrát klíčovou roli v reálném využití technologie blockchain.

Věštci, které mohou vývojáři použít k návrhu sofistikovaných chytrých smluv, poskytují spolehlivé informace a Chainlink uživatele odměňuje tokenem LINK.

Otázka 2: Jaká je cenová hodnota Chainlink (LINK)?

Odpověď: V současné době se cena Chainlink (LINK) pohybuje kolem osmi dolarů.

Otázka 3: Proč bych měl/a investovat do Chainlink (LINK)?

Odpověď: Existuje několik důvodů, proč by pro vás investice do Chainlink (LINK) mohla být výhodná. Následujících pět důvodů vysvětluje, na co se u této kryptoměny můžete těšit:

  • Chytrá smlouva - Chainlink je jednou z předních společností zpracovávajících data, která upoutala pozornost různých renomovaných poskytovatelů dat, jako jsou Huobi, Alpha Vantage a Brave New Coin. Chytrá smlouva je soubor kódů, který obsahuje podmínky smlouvy mezi dvěma stranami. Smlouva se sama vykoná v blockchainové síti, jako je Ethereum, když jsou splněny všechny požadavky. Kontrakty jsou po implementaci neodvolatelné a dohledatelné v blockchainu.
  • Anonymní transakce - platforma Chainlink umožňuje anonymní transakce na blockchainu Ethereum. Blockchain je však otevřený veřejnosti, takže veškerá historie transakcí a adresy jsou transparentní. Přesto se není čeho obávat, protože samotnou adresu peněženky nelze použít k identifikaci osoby.
  • Proof-of-Reserve (PoR) - tento mechanismus byl vytvořen společností Chainlink k zajištění integrity dat. Data jsou mechanismem PoR chráněna před potenciálně podvodnou činností pocházející ze zdrojů mimo řetězec.
  • Vysoce volatilní - to však neznamená nic špatného! Není žádnou novinkou, že kryptoměny NEJSOU bezrizikové, ale mají potenciál poskytovat velké výnosy. Technologie oracle, která je základem Chainlink (LINK), ji staví do vynikající pozice, kdy se vyplatí do ní investovat.

Chainlink (LINK) bude i nadále zaznamenávat další případy využití, protože kryptoměny se vyvíjejí, což způsobí růst ceny Chainlinku (LINK).

Otázka 4: Jaké jsou věštci Chainlinku (LINK)?

Odpověď: Věštci představují spojení mezi blockchainy, která jim umožňují komunikovat se zdroji mimo řetězec, například s tržními daty.

Otázka 5: Kde a jak mohu investovat do Chainlinku (LINK)?

Odpověď: Chainlink (LINK) lze koupit na kryptoměnových burzách, na kterých jsou dostupné nebo kótované. Mezi známé burzy, kde lze tuto minci koupit, patří Binance a Coinbase. Pokud jste však začínajícím obchodníkem nebo investorem, využijte obchodní platformu, která vám pomůže s propojením k důvěryhodnému makléři, který vám pomůže postoupit ve vaší kryptoměnové kariéře.

Pokud jste obchodník začátečník, bude pro vás velmi užitečné používat platformu, která vám umožní naučit se a procvičit si základy obchodování. Jak pravděpodobně víte, ne všechny platformy nabízejí demo obchodování, ale můžete se poohlédnout po takové, jako je Komarek System. Můžete si zaregistrovat účet a začít obchodovat s digitálními aktivy, jako jsou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Chainlink (LINK) a Binance Coin (BNB).

Pět nejlepších prognóz pro Chainlink

V níže uvedené části naleznete některé z cenových předpovědí Chainlink (LINK) pro několik dalších let, které vám mohou pomoci zvážit investici do této mince. Čtěte dále!

Upozornění: Zdroje cenových prognóz nepocházejí od profesionálních finančních poradců a nic v této sekci nemá sloužit jako investiční poradenství.
  1. Naše první předpověď pochází z PricePrediction.net - průměrná cena společnosti Chainlink (LINK) by mohla do konce roku dosáhnout 20,56 USD. Pokud se na minci podíváme v horizontu pěti let, zjistíme, že potenciálně dosáhne hranice 77 USD. Z hlediska ceny může Chainlink vystoupat do nových výšin. Očekává se, že hodnota LINKu poroste. Podle některých odborníků a obchodních analytiků by Chainlink mohl do roku 2030 dosáhnout maximální hodnoty 100 USD.
  2. Chainlink (LINK) je podle Digital Coin skvělou investicí, jejíž ceny by měly v následujících letech růst - do roku 2025 by podle předpovědi Digital Coin měla cena Chainlink (LINK) vzrůst na 43,96 USD.
  3. TradingBeasts však v současné době vidí potenciál mince jinak - TradingBeasts předpovídá, že na začátku prosince 2023 se cena Chainlinku (LINK) bude pohybovat kolem 17 USD. Nejvyšší předpokládaná cena je 20,56 USD, přičemž minimální cena je 6,04 USD.
  4. Co se týče WalletInvestor, Chainlink (LINK) by byl vynikající dlouhodobou investicí - Algoritmická projekce budoucí ceny Chainlinku od Wallet Investor je velmi pozitivní. Na základě situace na trhu web předpovídá, že cena Chainlink (LINK) se za rok zvýší na 33 USD a za dalších pět let na 77,09 USD.
  5. Coinpedia si také myslí, že Chainlink (LINK) by mohl být dobrou investicí - Pokud bude síť modernizovat své šifrování a naváže nové spolupráce, mohla by cena Chainlink (LINK) podle prognózy Coinpedie do konce roku vzrůst na 20,56 USD. Do roku 2025 se aktuálně očekává nárůst na 43,96 USD.

Upozorňujeme, že neposkytujeme finanční poradenství ohledně správného využití Chainlinku (LINK) a dalších kryptoměn. Účelem tohoto článku je poskytnout našim čtenářům znalosti a pomoc. Trh s kryptoměnami je volatilní. Při obchodování s měnami mějte své emoce pod kontrolou. Obecně platí, že s digitálními aktivy obchodujte pouze tehdy, pokud jste si plně vědomi rizik.

Před rozhodnutím o jakékoli investiční aktivitě vám doporučujeme provést průzkum preferovaných digitálních aktiv a poradit se s licencovaným finančním poradcem. Zkušenosti každého obchodníka jsou jedinečné. Váš úspěch v této oblasti závisí na vaší píli, odhodlání a tvrdé práci. Hodně štěstí!

22°C

Dnes je úterý 30. května 2023

Očekáváme v 9:00 21°C

Celá předpověď