Jak ušetřit na pojištění auta

foto

Potřebujete si sjednat pojištění automobilu a hledáte účinné způsoby, jak ušetřit? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde se dozvíte o tom, jak je vlastně jednoduché sjednat si nové pojištění a nebudou chybět rady pro maximální úsporu v kombinaci se spokojeností se zvoleným produktem.

Všechno pohodlně sjednáte z domova

Už dávno není potřeba chodit nikam na kamennou pobočku, protože všechno důležité jednoduše vyřešíte z pohodlí domova. Platí to pro povinné ručení, havarijní pojištění, ale i další produkty, jako je například cestovní pojištění. Všechny potřebné dokumenty jsou jednoduše odeslány do e-mailu, odkud si je můžete podle potřeby vytisknout. Zelená karta pro povinné ručení je odeslána poštou. Kromě toho máte na internetu snadný přístup snad ke všem různým nabídkám. Bez problémů je tak porovnáte mezi sebou.

Šetřit začněte už při výběru správného auta

Aby bylo vaše snažení o úsporu při běžném provozování automobilu a zařizování pojištění skutečně efektivní, je důležité pečlivě vybírat. Konkrétně jde o výběr vozu, jaký si pořídíte. Cenu za povinné ručení totiž ovlivňuje výkon, ale i případné stáří ojetého vozidla. Navíc v případě, kdy se jedná o úplně nové auto, můžete využít zvýhodněných nabídek na pojištění od spřátelené společnosti. Před koupí ojetého vozidla si také důkladně ověřte jeho technický stav.

Usnadněte si hledání nejlepší pojistky díky chytrým webovým stránkám

A jak si pomoci při hledání té nejlepší nabídky na povinné ručení nebo havarijní pojištění? Pomůže například stránka kalkulackapojisteni.com, kde si pohodlně srovnáte jednotlivé nabídky. Kromě toho na tomto portálu najdete plno cenných informací v článcích, které se týkají problematiky pojišťování. Díky těmto osvědčeným návodům tak budete jasně vědět, co a jak.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

26°C

Dnes je pondělí 26. července 2021

Očekáváme v 19:00 24°C

Celá předpověď