Jak podpořit prodej vašeho bytu?

foto

Prodat byt či dům zpravidla nebývá záležitostí na pár dní až týdnů. Prodej však můžete podpořit nejen zveřejněním inzerátu s veškerými pozitivy vaší nemovitosti. Jak vyjít úspěšnému obchodu naproti a podpořit prodej vašeho bytu?

Správný inzerát

Vaše reality kupující nejčastěji objeví na portálech realitních kanceláří. Právě inzerát je ten první krok, který rozhoduje, zda oslovíte potenciálního kupce, a proto byste jej měli sestavit co nejprofesionálněji a nejefektivněji. Do inzerátu uveďte veškeré důležité informace ohledně vašeho domu - dispozice, vybavení i lokalitu. Informace podávejte úplné a nezkreslené. Dobrým inzerátem, který je podpořen kvalitními fotografiemi, můžete zvýšit prodejní cenu. Realitní kancelář vám s přípravou inzerátu, který bude mít ten správný efekt, může pomoci.

Fotografie

Kvalitní a hezké fotografie zkrátka prodávají. Dejte si proto na nich opravdu záležet. Na fotografiích by určitě neměl být vidět žádný nepořádek a současně by fotografie neměly zachycovat pouze určitou část bytu. Místnosti foťte vždy komplexně, aby byly zřejmé jejich dispozice. Zájemci o byt rozeznají kvalitní fotografii od profesionála od té vyfocené amatérem na mobil, což pravděpodobně ovlivní dojem z celého inzerátu a celé vaší nabídky. Před focením se vždy ujistěte, že máte uklizeno, rozsviťte světla a schovejte osobní předměty. Pozvat si můžete i interiérové designéry, kteří vytvoří atraktivní a sladěný interiér, který zaujme široké spektrum kupujících a urychlí prodej nemovitosti.

Příprava bytu před prodejem

Pokud vlastníte byty na prodej a rádi byste obchod uzavřeli co nejrychleji, soustřeďte se také na přípravu bytu před prodejem a jeho focením. Proveďte nezbytné opravy, po kterých byt už dlouho volá, nechte vyniknout a projasnit prostor tím, že vymalujete.

Následně před samotnou prohlídkou bytu ukliďte, vyvětrejte a zamezte vašim domácím mazlíčkům, aby se prohlídky účastnili.

O prodeji bytu někdy rozhodnou pouze maličkosti. Snažte se proto postihnout veškeré detaily, abyste váš byt úspěšně prodali.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

13°C

Dnes je neděle 23. září 2018

Očekáváme v 21:00 20°C

Celá předpověď