Hoteliérem roku 2018 je Petr Nešpůrek

foto Generální ředitel hotelů NH Prague City a NH Collection Prague Petr Nešpůrek

Praha 26. listopadu 2018 (PROTEXT) - Generální ředitel hotelů NH Prague City a NH Collection Prague Petr Nešpůrek, MBA se stal hoteliérem roku v kategorii řetězcových hotelů. Ocenění získal 23.11.2018 od Asociace hotelů a restaurací ČR.

Ceny Asociace hotelů a restaurací České republiky jsou udíleny každoročně v několika kategoriích. Ocenění je výrazem uznání členů asociace, kteří svým působením v profesním životě i společenskými aktivitami přináší příklad ostatním. Více informací o cenách asociace najdete na http://www.cenyahr.cz

Petr Nešpůrek byl jmenován do funkce generálního ředitele hotelu NH Prague City v říjnu 2012. Od zahájení provozu NH Collection Prague v květnu letošního roku zastává pozici Cluster General Manager obou hotelových budov.

Pro hotelový řetězec NH Hotels začal pracovat roku 2010 jako generální ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Před nástupem do společnosti NH Hotels působil jako generální ředitel hotelu Prestige ve Znojmě, několika hotelů sítě Orea Hotels a od roku 2008 vedl hotel Angelo sítě Vienna International v Plzni.

Jeho první profesní zkušenosti z hotelnictví se datují do roku 1998, kdy byl v první vlně studentů, kteří se zúčastnili programu Erasmus v Česku. Strávil dva měsíce v italském Udine. V roce 1999 získal stipendium na studium hotelového managementu na prestižní Bond univerzitě v Austrálii. Díky zkušenostem, které nasbíral během tohoto studijního pobytu, i během dalších pobytů v zahraničí, se v roce 2004, ve svých 24 letech, stal nejmladším ředitelem hotelu v Česku. V počátcích kariéry, v roce 2005, rovněž obdržel ocenění Mladý manažer roku od Asociace hotelů a restaurací ČR.

"Ocenění si moc vážím. Nicméně bych této ceny nedosáhl bez podpory management týmu, kterým jsem obklopen. Cenu si zaslouží také oni."

O společnosti NH Hotel Group

Mezinárodní řetězec s téměř 400 hotely a resorty ve 29 zemích Evropy, Ameriky a Afriky.

Více informací o společnosti naleznete na http://www.nh-hotels.com

Kontakt:

Denisa Stanislavová, Marketing

marketing@stanislavova.com

13°C

Dnes je sobota 25. března 2023

Očekáváme v 21:00 8°C

Celá předpověď