Fotopast ohlídá i prostornější zahradu nebo lesní cestu

foto

Je naprosto nenápadná a dovede pracovat i v extrémních teplotních podmínkách. K provozu stačí, abyste přibližně jednou za tři měsíce vyměnili tužkové baterie. Jistě, i tak se totiž dá efektivně hlídat vlastní pozemek, ať už se bavíme o lese nebo velké zahradě, nad kterou z pochopitelných důvodů nemůžete bdít ve dne v noci. Dnešní elektronika umí vytěžit z minima maximum, takže se nebojte, každý vpád na váš pozemek bude pečlivě zdokumentován. I kdyby šlo jen o toulavou kočku, vždyť opatrnosti není nikdy dost!

Na dnešním trhu je velmi pestrý výběr

Zajímavé modely, které vás zaručeně osloví. Malé, ale nanejvýš efektivní – s neviditelným přísvitem, jenž se hodí nejen během nočních hodin, ale také s opravdu citlivými pohybovými čidly, jimž neunikne doslova ani myš! Fotopast si zkrátka zasluhuje pozornost, jde o ideálního pomocníka zahrádkářů, majitelů rekreačních nemovitostí nebo třeba menších lesů. Stačí jen pohyb a snímek je na světě, díky bleskurychlé spoušti dokonce během zlomku sekundy. Prší, sněží, je právě pořádné srpnové vedro? Počasí výkon těchto zařízení nijak zásadně neovlivní, dovedou fungovat v mrazech i neobvyklém vedru, vlastně bez ohledu na konkrétní stanoviště. Samozřejmě je ale jasné, že fotopasti patří tam, kde zaberou nejlepší úhel při monitorování okolí.

Díky wifi připojení se nabízí ještě víc možností

Poradí si s lesní zvěří i zlodějem, fotopast s wifi zdokumentuje každý pohyb. Vidí až sedmnáct metrů daleko, takže jí zaručeně nic neuteče. Stačí wifi SD karta a dobře nabité tužkové baterie, víc k práci skutečně nepotřebuje. Sama vyhodnotí, kdy věc stojí za pozornost a kdy bude lepší než trpělivě číhat na další možnou akci. České menu je nastavené za okamžik, takže stačí už jen tuto moderní elektroniku postavit tam, kde bude snímat okolí nejlépe…

Potřebujete vědět víc? Obraťte se na odborníky z eshopu cel-tec.cz, ti vám rádi odpoví na každý dotaz a pomohou s výběrem vhodného typu.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď