Fleet Festival Praha zakončí Tour de Fleet 2015

foto FLEET Festival 2015

Závěrečné setkání manažerů pro správu vozových parků ve firmách se odehraje 22. října 2015 v Praze. Bude to vyvrcholení ambiciózního projektu Tour de Fleet 2015 časopisu FLEET firemní automobily, jehož cílem je vytvořit opravdu systematickou platformu pro bezprostřední komunikaci mezi fleetovými provozovateli a jejich dodavateli.

Fleet Festival Praha, který hostí Top Hotel na pražském Chodově, spojuje formát indoorové výstavy, fleetové konference a slavnostního galavečera do jednoho celku.

Konference Fleet 2015

„Konference věnovaná fleet managementu na našem trhu již několik let chyběla a Dny s Fleetem mají i přes zřetelnou přednáškovou složku do klasické obchodní konference přece jenom daleko. Proto jsme se rozhodli zakončit Tour de Fleet 2015 právě tímto způsobem. Slovo ´festival´ v názvu pak poodkrývá další rozměr této akce, který – pokud se koncept osvědčí – chceme naplňovat především v budoucnu. Počítá se spojením klasických přednášek, panelových diskuzí, individuálních setkání „na míru“, výstavy produktů, prezentacemi služeb a k tomu všemu přidáme i navazující galavečer s vyhlášením našich anket. To vše by měl pojmout budoucí Fleet Festival Praha, který bychom chtěli prezentovat jako vrcholné fleetové fórum roku,“ říká Richard Plos, šéfredaktor odborné publikace FLEET firemní automobily.

Fleet Festival Praha je závěrečnou tečkou za Tour de Fleet v roce, který byl z hlediska eventů nejobsáhlejší v celé jedenáctileté historii časopisu FLEET. „Navštívili jsme nové kraje, nasbírali stovky nových kontaktů a načerpali bohaté zkušenosti. Až večer 22. října rozdáme ceny, vše pečlivě vyhodnotíme a začneme plánovat Tour de Fleet 2016. Přes určité korekce, které mohou nastat, je jasné, že trend prezentovat problematiku správy vozových parků ve více regionech Česka hodláme zachovat. Za rok jsme nashromáždili několik set dotazníků fleetových operátorů – hostů našich akcí, z nichž je zcela prokazatelné, že po Tour de Fleet je poptávka. Na nás je, abychom vytvořili ideální rovnováhu ku prospěchu a spokojenosti všech,“ dodává Richard Plos.

Na Fleet Festival Praha se můžete stále přihlásit na adrese:

http://www.ifleet.cz/eventy/45/registration.html

Program konference najdete na adrese:

https://cs.publero.com/reader/77009

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

24°C

Dnes je čtvrtek 8. června 2023

Očekáváme v 19:00 20°C

Celá předpověď