Fiat Tipo kombi: Rodinný zázrak již nyní u Srba Servis

foto Bezkonkurenční praktičnost, špičkový design, úsporné motory i moderní technika v jednom balení – vyzkoušejte nový Fiat Tipo kombi

Bezkonkurenční praktičnost, špičkový design, úsporné motory i moderní technika v jednom balení – vyzkoušejte nový Fiat Tipo kombi.

Titul nejlepší auto ke koupi v Evropě patří novému Fiatu Tipo, který si nyní můžete vyzkoušet a objednat u autorizovaného prodejce Srba Servis. Na český trh přijíždí s praktickým interiérem, velkým zavazadlovým prostorem, moderními motory i technikou, která vám usnadní každodenní cestování. S délkou 4,57 metru pojme v dokonalém pohodlí pět dospělých osob a až 550 litrů nákladu, po sklopení zadní řady opěradel můžete uvnitř přepravovat rozměrné předměty o délce až 1,8 metru. Uspořádání nákladu vám usnadní flexibilní systém Magic Cargo Space za pomoci polohovatelné podlahy zavazadlového prostoru ve dvou úrovních, odnímatelné boční příčky pro menší předměty i úchytů na tašky. Ještě vyšší praktičnost jistí standardně dodávané střešní ližiny.

Prostor, styl i technika

Bezkonkurenční praktičnost, špičkový design, úsporné motory i moderní technika v jednom balení – vyzkoušejte nový Fiat Tipo kombiRodinné auto nesmí být jen praktická „krabice na kolech,“ svého uživatele musí nadechnout každý den na první pohled – tak, jako Fiat Tipo kombi. Dynamické linie karoserie začínají u dravě tvarovaných předních světlometů s diodami pro denní svícení, svalnaté boky vozu s elegantními prolisy nenásilně plynou až k zadním světlům. Vše je podtrženo elegantními chromovými doplňky exteriéru. Uvnitř se můžete těšit na ergonomická sedadla a volant i sedačku nastavitelné pro ideální pozici pro řízení. Všechny ovládací prvky nového Fiatu Tipo jsou snadno na dosah, včetně sedmipalcové dotykové obrazovky multimediálního systému UConnect HD LIVE, využívající užitečné aplikace. Správnou cestu k cíli vám zaručí moderní navigační systém TomTom s 3D mapami.

Bezkonkurenční praktičnost, špičkový design, úsporné motory i moderní technika v jednom balení – vyzkoušejte nový Fiat Tipo kombiNový Fiat Tipo kombi je nabízen s paletou moderních benzínových i dieselových motorů. Milovníci zážehových pohonných jednotek mohou volit mezi čtyřválci o objemu 1,4 nebo 1,6 litru s výkonem od 95 do 120 koní, včetně verze na LPG. Naftové motory MultiJet o objemu 1,3 či 1,6 litru se mohou pochlubit výkonem až 120 koní a průměrnou spotřebou 3,7 l/100 km. Tipo Kombi je nabízeno s šestistupňovou manuální převodovkou či moderním automatickým řazením.

Přijďte si pro nový Fiat Tipo kombi k autorizovanému prodejci Srba Servis. Jeho skvělou kombinaci praktičnosti pro rodinu, moderní techniky i špičkových motorů můžete mít již od 329 900 Kč.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

13°C

Dnes je neděle 23. září 2018

Očekáváme v 1:00 10°C

Celá předpověď