FANTOM je impregnace obuvi vhodná i do těch nejnáročnějších outdoor podmínek

foto

Outdoor obuv by měla být součástí každého botníků. Na výlety a túry se alespoň z času na čas vydáme každý. Navíc outdorové boty využijeme i na méně náročných trasách, Stačí, že se po dešti, na podzim, v zimě, či na jaře vydáme na procházku do lesa, s rodinou i se psem, potřebujeme kvalitní nepromokavou obuv. Ne každá však nepromokavou je a kterákoliv může časem nepromokavé vlastnosti ztrácet, pokud ji správně neošetřujeme. Vynikající impregnaci najdete pod značkou FANTOM.

Impregnuje dnes téměř každý. S nákupem obuvi vám v prodejně vždy vnutí i impregnaci ve spreji. Její účinnost je však velice krátkodobá, a i poměrně nízká. Často po prvním namočení či mytí bot účinnost ztrácí a obuv se musí impregnovat opakovaně. Málokoho láká též složení těchto impregnací. Impregnace zapáchá a ošetřovat boty v bytě rozhodně neprospívá ke zdravému prostředí. Zkuste impregnovat jinou impregnací – značkou FANTOM. Jde o čistě přírodní produkt od české firmy Fantoms. Výrobky jsou oblíbené jako ošetření kůže, plastových a gumových doplňků mezi motorkáři a doporučuje jej i prodejce outdoorového a treking vybavení, firma Alpitrek.

Impregnace na kůži i membrány

FANTOM Outdoor je velice kvalitní balzám na boty hodící se i pro membránovou obuv. Nesnižuje funkčnost prodyšné membrány, přitom boty oživuje, omlazuje a dělá ještě odolnější vlhkosti a vodě. Hodí se pro speciální membránové materiály, jakými jsou Gore-tex, Sympatex a jiné „tex“ membrány. Má schopnost renovovat kůži i další speciální textil a v tmavém provedení oživuje barvy a maskuje poškození.

Balzám stačí nanést houbičkou na obuv

Impregnace bot je velice snadná. Žádné dlouhé leštění. Prostě nanést a hotovo. Jelikož jde o zcela přírodní produkt, nemusíte se bát ani toho, že se vám dostane na kůži. Právě naopak. Příjemně zvládne ošetřit i vaše ruce. Složení výrobku je pravý včelí vosk, další přírodní vosky, různé kořenové šťávy a tropické rostliny. Ve výrobku se nenachází žádná chemie, parabeny ani terpentýny. Unikátní balzámy FANTOM příjemně voní, jsou ekologické a poskytují vysokou ochranu impregnovaných produktů. Koupíte je ve světlé a v tmavé variantě. Prodává je e-shop Alpitrek.cz.

13°C

Dnes je neděle 26. března 2023

Očekáváme v 21:00 5°C

Celá předpověď