El Clásico Na vlastní oči: Zážitek se vším všudy

foto

Rádi byste se podívali na ten nejlepší fotbal? Zapomeňte na tuzemskou nejvyšší soutěž a vydejte se do Španělska. Právě tady se konají ty nejzajímavější zápasy La Ligy. Neřešte také žádné provinční španělské kluby. Optimální volbou je totiž slavné El Clásico. Ano, zápas, v němž proti sobě nastoupí dva nesmiřitelní rivalové FC Barcelona a Real Madrid. Proč právě toto utkání, kde se koná a jaký zájezd si vybrat? Čtěte dál, na všechny tyto otázky dostanete odpovědi.

Tabulka hovoří jasně

A jak to s oběma špičkovými mužstvy vypadá letos herně i bodově? Barcelona vévodí tabulce. Hraje zajímavý útočný fotbal, o čemž jasně hovoří i vysoký počet vstřelených branek. Lionel Messi i Luis Suaréz jsou fotbalisty, kteří dokážou vyprodukovat velké množství gólů, a to i přesto, že v Barceloně už není brazilský supertalent Neymar. Aktuálně přichází ale Coutinho z Liverpoolu, takže záložní řady budou ještě více posíleny. Real se nyní nachází na čtvrté pozici a příliš se mu nedaří. Prohrál několik kol za sebou a na Barcelonu aktuálně ztrácí už 16 bodů. Nahlas se začíná hovořit o nespokojenosti největší hvězdy, Portugalce Ronalda.

Barcelona, město, jež vám učaruje

Rozhodněte-li se koupit vstupenky na EL Clásico, určitě si nenechejte ujít ani prohlídku samotného Campu Nou. Tento fotbalový chrám se síní slávy se nezapomenutelně vryje do vaší paměti. Katalánci se skutečně mají čím chlubit. Jinak vyrazte i do ulic a podívejte se třeba na stavby slavného architekta Gaudího anebo do čtvrti La Rambla či na mnohá jiná místa. Rozhodně to stojí zato.

Specialista na fotbalová utkání v zahraničí

Vyrazit do Barcelony na vlastní pěst není zrovna uvážené. Vsaďte spíše na služby profesionálů, kteří přesně vědí, kde se nachází samotný stadion a mnohé jiné zajímavé destinace. Vstupenky na fotbal jsou součástí mnohých zájezdů, jež nabízejí na fotbaltour.cz. Vybrat si tady můžete právě i El Clásico, které se odehraje 5. 5. 2018.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

7°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 23:00 3°C

Celá předpověď