eJoy® LONG z vás udělá býka v posteli, ale ještě jednu věc jste o známé značce určitě nevěděli!

foto eJoy® LONG

Nezklamat partnerku přímo v akci je cílem každého milence. Na trhu je hned několik produktů, které by vám s tím mohli pomoci. Jeden z nich vyčnívá.

Stres, nedostatek pohybu, nezdravá životospráva, kouření, alkohol či přepracování. To jsou faktory, které mají negativní vliv na sexuální zdraví a výkonnost u mužů. Podle statistik mají problémy s potencí a výkonem v posteli stále více i mladší muži. Mnoho z nich se proto spoléhá na pomoc podpůrných přípravků.

Inovovaná receptura, ověřená značka

Jedním z nich je i produkt eJoy®, který k nám přišel na trh ještě v roce 2016 a to jako přípravek z Velké Británie. Poměrně rychle si získal popularitu u mužů a pozitivní reference na základě výsledků, ale i tím, že byl bez receptu.

Jen před rokem přišel na trh s inovovanou recepturou a v nové verzi eJoy® LONG. Jde tedy o novinku, která ale vychází z dlouhodobých zkušeností. Cílem přípravku je ještě vyváženější podpora sexuálního zdraví u mužů s důrazem na délku pohlavního styku. Produkt má koncentrovanější složení při zachování stejné dávky.

Výrobce ho doporučuje prakticky všem mužům, kteří dosud používali i standardní eJoy®. Ten zůstává stále v nabídce, eJoy® LONG však představuje zcela novou generaci podpůrných prostředků. Jeho pomoc by tak měla být účinnější.

eJoy® LONG lze doporučit tak mužem po 40-ce, čili ve středním věku, jakož i těm mladším ročníkům. Účinky budou viditelnější a mnohem intenzivněji.

Když příroda pomáhá přirozeně

Inovovaná receptura staví na vylepšeném poměru jednotlivých složek, ale stále vychází z přirozeného působení. I v případě eJoy® LONG je základem kombinace bylinných afrodiziak Kotvičníku zemního a Macy v podobě extraktů.

V jedné dávce se nachází až 225 mg těchto extraktů, přičemž jejich vliv na testosteron je opravdu viditelný. Zvýšení potence, podpora spermatogeneze i viditelná stimulace libida jsou více než žádaným účinkem na podporu sexuálního zdraví. Nezanedbatelný je i vliv těchto afrodiziak na kvalitu erekce, zvláště pokud jde o její nástup.

Ve složení eJoy® LONG je také dvojice aminokyselin L-Arginin a L-Citrulin a to v objemu 150 mg v jedné dávce. Díky jejich účinku dochází k lepšímu prokrvení genitálií a celé pohlavní soustavě, což se znovu odrazí na kvalitě a tvrdosti ztopoření.

Na doplnění stimulačního účinku ve prospěch sexuální vitality slouží vitamíny C a D. Jde o antioxidanty, které pomáhají i ke zlepšení mužské plodnosti.

Speciální přísada i speciální účinek

To, co dělá přípravek eJoy® LONG opravdu výjimečným, je ještě jedna důležitá látka ve složení. Jde o Ženšen asijský, nazývaný také Panax Ginseng. Tato bylina pochází z Asie a ovlivňuje zejména nervový systém, kde má zklidňující účinky.

V tabletách eJoy® LONG se nachází proto, že tlumí přehnanou reakci nervového systému na sexuální stimulaci. Díky tomu dochází ke snížení citlivosti na dráždění erotogenních zón penisu během pohlavního styku a k oddálení vyvrcholení. Výsledek? Delší výdrž při sexu a to zvláště u mužů s příliš rychlým ejakulovaných.

Kromě tohoto speciálního účinku má samozřejmě přípravek díky kvalitnímu a vyváženému složení i všeobecné a komplexní vlivy celkově na sexuální výkon. eJoy® LONG vás nenechá ve štychu, ať už jde o lepší nástup erekce, tvrdší ztopoření, zvýšení libida nebo delší dobu erekce. Vliv účinných látek v jeho složení je ale maximálně přirozený, netřeba se bát nějakých nežádoucích účinků.

eJoy® LONG potěší vás i partnerku

Svým účinkem je eJoy® LONG prospěšný tak pro vás, tak pro vaši partnerku. Díky delší výdrži a pevnější erekci jí můžete dopřát kvalitní zážitek a neuvěřitelný vaginální orgasmus. Pokud jste to dosud nevěděli, právě po tomto ženy touží.

Zde však výhody produktu zdaleka nekončí. Tak jako původní verze, i eJoy® LONG má jednoduché dávkování v podobě tablet. Stačí si dát 2 tabletky zhruba 30 minut před pohlavním stykem a pak už jen počkat na účinek. Užívání může být jednorázové a občasné, ale i dlouhodobé a pravidelné například každý den.

eJoy® LONG víte koupit bez návštěvy lékaře a bez předpisu, přímo z pohodlí domova. Veškeré informace, včetně eshopu, najdete na oficiální webové stránce.

Objednávku na eJoy® LONG víte vyklikat na počítači, tabletu i mobile, jde o záležitost pár minut. Na výběr je několik balení, už to základní vám pokryje 12 dávek. Domů vám eJoy® LONG přijde v diskrétním balení, abyste mohli partnerku pořádně překvapit!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

12°C

Dnes je čtvrtek 6. května 2021

Očekáváme v 9:00 7°C

Celá předpověď