DRONOVÁ SHOW OTEVŘELA NOVÝ STADION V HRADCI KRÁLOVÉ

foto

Společnost MAGIC DRONES 3. září večer v Hradci Králové opět dokázala, že umí přenést kouzlo do vzduchu. Jejich nejnovější dronová show se stala nedílnou součástí slavnostního otevření multifunkčního stadionu v Hradci Králové a přivedla diváky do světa fantastických světelných efektů a hypnotizujících formací.

Fotogalerie

Tato nezapomenutelná událost přilákala tisíce nadšených diváků, kteří byli svědky magie dronů v praxi. Drony vytvořily ohromující obrazy, které byly synchronizovány s hudbou a světelnými efekty, což vytvořilo dojem z jiného světa. Od abstraktních geometrických tvarů po realistické obrazy se drony proměnily v živé plátno, které se zdálo být jako z jiného světa.

 "Jsme nadšeni, že jsme mohli přispět k tomuto historickému okamžiku pro Hradec Králové. Naše drony jsou způsobem vyjádření umění a technologie a doufáme, že tato show přinesla radost a úžasný zážitek všem divákům," uvedl Josef Bača, jednatel společnosti MAGIC DRONES.

 "Naše společnost nadále pracuje na nových projektech a doufáme, že se brzy dočkáme dalšího ohromujícího představení. Už teď se těšíme na to, co nám přinesou příště,“ dodává Bača. 

Pro více informací o společnosti MAGIC DRONES a jejich inovativních dronových představeních navštivte jejich webové stránky

www.magicdrones.cz

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď