Dlouhodobé výhody přírodní kosmetiky

foto

Většina žen používá na svou pleť v průměru deset různých kosmetických přípravků denně. Přesto často podceňují význam složek, které výrobky obsahují. Spousta žen si ani neuvědomuje, že právě kůže je největším orgánem lidského těla. Z přípravků, které na ni nanesete, se do těla vstřebá až 60 % všech látek, proto jejich dopad může být dlouhodobý.

Ideální je přírodní kosmetika, která se vyznačuje hned několika přednostmi.

Žádné vedlejší účinky – minimální vedlejší účinky

Pokožka je nejcitlivějším a zároveň nejdůležitějším orgánem lidského těla. První krok ke zdravé pleti začíná tím, že ji chráníte před vnějšími vlivy a nepoškozujete ji vlastní nedbalostí. Poté bio kosmetika doplní jen to, co potřebujete.

Vzhledem k tomu, že se člověk vyvíjel společně a v souladu s přírodou, přírodní složky jsou pro tělo přirozenější a lépe se vstřebávají do pokožky. Chemické látky tělo naopak nemusí snadno přijímat, pokožka na ně může reagovat negativně – projevy, jako jsou vyrážky, zarudnutí, podráždění a akné.

Zářivá pleť

Příroda lidstvu nabízí nesčetně darů. Proč tedy nevyužít její síly i při péči o pleť a vyhnout se tak všem syntetickým recepturám obsahujícím složité chemické látky a umělé vůně.

Přírodní produkty se vyrábějí z účinných přírodních složek, jako jsou aloe vera, hydrogenovaný ricinový olej (ricinový vosk), ricinový olej farmaceutické kvality, kokosový olej, kurkuma, santalové dřevo, růžová voda a další. Zmíněné přírodní látky pomůžou snížit riziko nežádoucích kožních potíží a můžou naopak zlepšit kvalitu pleti.

Podívejte se do nabídky internetového obchodu Biooo.cz, kde si kromě přírodních pleťových krémů a masek můžete vybrat například i bio sérum na pleť obohacené o důležité vitamíny. 

4°C

Dnes je pondělí 30. ledna 2023

Očekáváme v 21:00 3°C

Celá předpověď