Čtyři tipy na elegantní moderní obrazy

foto

Interiér každého domu je zabydlený až v momentu, kdy se pověsí obrazy. Tato známá pravda platí po staletí. Dříve se ale do jednotlivých pokojů dávaly poněkud jiné obrazy než dnes. Alternativ je opravdu hodně. Pokud netušíte, co by se právě vám mohlo hodit, jste na správné adrese. V tomto článku se totiž zaměříme mnohem podrobněji na čtyři základní typy obrazů, které se dnes využívají nejčastěji.

Tradiční ručně malované obrazy

Milujete klasiku a zastáváte názor, že obraz musí být naprosto originální se vším všudy? Pak vsaďte na barevné ručně malované obrazy na plátně. Jsou krásné a vyznačují se především originalitou. I když bude mít někdo v interiéru úplně stejný motiv, obraz nikdy nebude totožný. Minimálně v detailech se lišit bude! A co motivy? Tady se fantazii meze nekladou. Velmi oblíbené jsou nejrůznější krajiny, moc hezké a doslova dechberoucí jsou i abstrakce. Mnozí preferují také zobrazení lidí v mnoha variacích. Lidské tělo je kouzelné a fascinuje po celá staletí.

Variabilní tištěné obrazy

Výbornou volbou jsou také tištěné obrazy. Vyznačují se především obrovským množstvím motivů. Například na Perfektniobrazy.cz je k dispozici více než 100 000 nejrůznějších motivů. Vybere si prakticky každý. Ozdobit si takto lze jakoukoli místnost. Velmi oblíbené jsou třeba obrazy do kuchyně znázorňující detaily potravin, případně motivy spojené právě s přípravou jídel.

Funkční obrazy s hodinami

Tento typ obrazů vzniká také prostřednictvím tisku. Charakteristické jsou ovšem funkčními hodinami. Motivy takovýchto obrazů jsou také rozličné. Moc hezky vypadají třeba provedení s květinami a jinými přírodními výjevy. Získáte naprosto unikátní a funkční dekoraci na stěnu, kterou vám budou ostatní závidět.

Obrazy z vlastní fotografie

Rádi byste měli ve vašem interiéru přímo fotografii vlastní rodiny? Proč ne? Stačí si jen nějakou hezkou pořídit a nechat všechno na specialistech. Na zmiňovaném portálu si lze vybrat takovéto obrazy i ve vícedílném provedení.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

28°C

Dnes je pondělí 22. července 2019

Očekáváme v 5:00 16°C

Celá předpověď