Co by měl splňovat moderní sklad a jaké vybavení v něm nesmí chybět?

foto

Moderně zařízený sklad je místem, kde je prostor využití na maximum. Kromě toho nabídne i celou řadu pokročilých funkcí pro přizpůsobení skladu vašim potřebám. Aby to bylo možné, existují moderní regálové systémy. Co všechno dokážou, kam se hodí a na koho se obrátit, když chcete vylepšit svůj sklad. To se dozvíte v tomto článku.

Moderní regálové systémy dokonale využijí prostor

U skladování výrobků, zboží a součástek je velmi důležitá hlavně efektivita. Cílem je dostat všechno potřebné na poměrně malý prostor, protože čím menší hala, tím levnější provoz, pořizovací cena či pronájem. Klíčové tak je především vnitřní zařízení a jeho správné uspořádání. Moderní regály tak mohou znamenat přidání až 100 % místa navíc. Vznikne vám tak propracovaný systém, kde nejnovější technologie pracují pro vás.

Přizpůsobení teploty a prostředí skladu

U některého zboží a výrobků je důležité sledovat optimální teplotu, aby nedošlo k poškození. I s tím si umí konsignační sklad poradit. V rámci originální systému Radioshuttle™ je totiž možné nastavovat teplotu a pracovat s ovládáním tak, aby výsledek plně odpovídal vašim požadavkům a představám. V porovnání s obyčejným skladem je v tomto případě manipulace s paletami až dvakrát rychlejší.

Technologie pro budoucnost

Moderní regálové systémy mohou pracovat v plně automatickém režimu ve spolupráci s bezpilotními vozíky a zakladači. Díky tomu jde o vylepšení s velkým potenciálem do budoucna. Efektivní sklad je totiž základním prvkem úspěšného podnikání. S automatizací máte nad vším v zásadě dokonalý přehled. Největší předností je však rozhodně maximální efektivita, která je na jiné úrovni v porovnání s obyčejnými sklady. Až budete příště přemýšlet nad modernizacemi, zkuste se zaměřit právě na skladový systém.

13°C

Dnes je neděle 26. března 2023

Očekáváme v 21:00 5°C

Celá předpověď