Cloudfield je podruhé za sebou Microsoft partnerem roku

foto

Cloudfield patří mezi přední certifikované specialisty pro cloudové služby Microsoft Azure. V minulém roce získala společnost rovněž ocenění Microsoft partnera roku, a to v České republice. Letos si připisuje další úspěch, tentokrát však na Slovensku v oblasti modernizace aplikací u slovenských zákazníků. Za vítězstvím dle ředitelky Cloudfieldu Lucie Belkové stojí agilní řízení a kompaktní tým profesionálů, který pracuje způsobem DevOps.

Fotogalerie

V minulém roce získal Cloudfield ocenění Microsoft partnera roku za spolupráci se společností Packeta a.s. (Zásilkovna). Letošní ocenění si odnáší společnost za přínos v oblasti modernizace aplikací. Společnost zároveň patří mezi firmy s největším počtem certifikovaných technických specialistů v Česku a na Slovensku se specializací zejména oblasti open-source softwaru a operačního systému Linux.

Microsoft Azure jako páteř všech aplikací 

Cloudfield v kooperaci s Microsoftem dokázal poskytnout svým slovenským zákazníkům cloudové služby dynamickým způsobem práce DevOp, a tím efektivně vytvořit a rovnou i spustit řadu aplikací, u kterých by jinak jejich vývoj a optimalizace zabrala mnohem více času. „Několik velmi zkušených profesionálů dokáže mnohdy více, a ještě rychleji, než velký tým lidí s pevnou hierarchií,“ upřesňuje Lucia Belková CEO společnosti Cloudfield. Právě agilní řízení a zkušenosti jsou v dnešní době dle Belkové klíčové. Firma se zároveň vyznačuje tím, že vždy zapojuje klienta přímo do adaptace cloudových služeb. Společně se zákazníkem vytvoří návrhy řešení, implementují je a provedou zadavatele celým systémem, aby lépe pochopil, jak vše funguje, a zvýšil tak svou efektivitu a technickou znalost svého týmu v cloudovém prostředí.

O společnosti Cloudfield 

Společnost Cloudfield byla založena týmem zkušených profesionálů v roce 2019 a od té doby neustále roste. V současné době nabízí svým klientům služby již 55 cloudových specialistů, z toho je 20 plně certifikovaných dle nejnovějších požadavků. Cloudfield se specializuje na end-to-end cloudové služby na všech platformách vč. Microsoft Azure, Amazon AWS, Google. Krom cloudových technologí nabízí Cloudfield zákazníkům odbornost v oblastech DevOps, kubernetes, Linux, PostgreSQL a dalších relační databází, aplikovaných Machine Learning služeb, a také dovedností v architektuře cloud native aplikací a automatizované infrastruktury.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď