Chcete se v zimě vyhnout vybité autobaterii nebo nekonečnému škrábání oken?

foto

Vlastnit vůz je jistě báječná věc. Zaručuje snadný a rychlý způsob cestování, navíc je řízení auta mnohými považováno za zábavnou činnost. Trochu jiná situace nastává v zimě. Vybitá baterie, vrstva ledu na oknech či vlhko v interiéru nejsou zrovna věci, o které bychom stáli.

Nabitá autobaterie je naprostý základ

Není asi moc věcí, jež by dokázaly zkazit náladu rychleji než vybitá baterie. Modlení ani zbytečné startování opravdu nepomohou. Mějte k dispozici nabíječku baterie. Počáteční investice, nijak závratná, se vám vrátí. Při pořizování nabíječky se vždy řiďte typem autobaterie, potažmo auta. I když vypadají takřka všechny akumulátory stejně, totožné rozhodně nejsou. Nabíječka CTEK představuje plně automatickou nabíječku, voděodolnou, s pulsním nabíjením.

Autoplachty vás ušetří nekonečného škrábání námrazy na sklech

Také musíte v zimě vstávat do práce o hodinu dříve jen proto, že vás čeká odstraňování námrazy z oken na vašem autě? Kupte si autoplachtu a v klidu si pospěte. Moderní plachty zakrývající celý vůz totiž chrání nejen před deštěm, sněhem či krupobitím. Spolehnout se na ně můžete i v případě námrazy. Autoplachty nechají auto „dýchat“, zároveň jej chrání před nečistotami a povětrnostními vlivy.

Vlhkost se z interiéru vozu dostává špatně

Právě v zimních měsících se s vlhkostí ve voze setkáváme poměrně často. Vlhké koberce a zavazadlový prostor přispívají k neustálému zamlžování oken, vzniku zápachu, dokonce plísní. Udržování sucha v autě je ale s ohledem na zimní počasí poměrně náročné. Možností, kterak si pomoci, jsou gumové autodoplňky. Koberce a vany do kufru dokážou minimalizovat vlhkost v autě.

E-shop obchod77.cz nabízí autodoplňky, které využijete nejen v zimním období. Kromě širokého sortimentu zboží za příjemné ceny se setkáte i s akčními nabídkami. Spolehnout se můžete na rychlé dodání vámi vybraných produktů. Nákupem u držitelů certifikátu „Ověřeno zákazníky“ neuděláte chybu.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

26°C

Dnes je pátek 23. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 18°C

Celá předpověď