Chcete prožít pohodové léto?

foto Dovolená v pohodě - ilustrační foto MUCOS Pharma CZ

Každý z nás chce vychutnat zasloužené týdny volna co nejlépe podle svých představ. Mnohdy si ani nepřipouštíme, že by nám je něco mohlo pokazit. A přitom velmi dobře víme, že poměrně častým a ne příliš vítaným doplňkem letní rekreace bývají i různé zdravotní obtíže.

Fotogalerie

Co udělat, když nás na dovolené postihne úraz?

Pokud dojde k úrazu, na prvním místě je správné ošetření podle jeho povahy a zásad první pomoci. Jestliže si úraz vyžádá lékařské ošetření, je nezbytné ho neodkládat! Máme pro vás tip navíc, který už pomohl mnoha lidem. K urychlení procesu hojení je vhodné použít lék Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, urychlují vstřebávání otoků a krevních podlitin a zkracují dobu hojení úrazu až o polovinu doby, která by jinak byla zapotřebí. O dovolených je pro nás čas zpravidla cennější než kdykoliv jindy. Při zranění přitom platí zásada, že čím dříve po úrazu se začne s podáváním Wobenzymu, tím účinnější je jeho působení.

Infekce a nachlazení

Namáhavé cestování, pobyt v cizím prostředí, zvýšená tělesná zátěž – to všechno je velkým náporem pro náš imunitní systém. Stejně tak ho oslabuje delší pobývání ve studené vodě či změny teplot způsobené klimatizací. Nelze se pak divit, že nás ve chvílích volna a zdánlivé pohody sklátí třeba angína či jiné záněty dýchacích cest. V případech, když je imunita oslabena, je vhodné dodat tělu enzymy zvenčí ve formě léku Wobenzym. Podporují oslabenou imunitu a působí proti zánětům. Také proto se hodí mít Wobenzym s sebou na cestách.

Jaké balení Wobenzymu si vzít na dovolenou?

Na dovolenou je výhodné si přibalit praktické balení Wobenzymu s 300 tabletami, které je malé, skladné a ideální na cesty a na sport. Bez problémů ho lze přibalit do příručního zavazadla anebo vzít s sebou jen tak do kapsy. Pokud balení během dovolené nespotřebujete, přidejte ho po návratu domů do své domácí lékárničky. Wobenzym pomáhá při léčbě různých zánětlivých onemocnění, urychluje hojení po úrazech a operacích a podporuje oslabenu imunitu, takže dříve či později určitě přijde vhod.

Více na www.wobenzym.cz

300 tbl.

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

15°C

Dnes je pátek 29. května 2020

Očekáváme v 1:00 10°C

Celá předpověď