Chcete letos Vánoce trochu jinak? Vsaďte na dárky ze světa nábytku!

foto

Sice se všichni tváříme, že Vánoce nebereme nijak konzumně, ale nechat stromeček bez dárků a jen si užívat nefalšovanou duchovní atmosféru Vánoc, na to už nejsme stavění. Jenomže, co každý rok pod stromeček vymyslet? Kosmetiky už máme plné poličky, ponožky a spodní prádlo si dokupujeme průběžně. Oblečení bývá ve výhodných akcích téměř pořád, takže ho máte plné skříně. No a na zážitkové dárky si nepotrpíte. Co s tím?

Jestli je i u vás situace stejná, zkuste se letos poohlédnou po nábytkovém dárku. Všechny se sice pod stromeček nevejdou a budete je muset postavit kousek vedle, ale mnohé z nich pohodlně zabalíte a šoupnete i pod tu nejmenší jedličku nebo borovičku. Nezanedbatelným plus bude i fakt, že před Vánoci můžete získat výhodné kupóny na nábytek, a díky nim nakoupit lépe než jindy.

Co vybrat ze světa nábytku pro ženu?

Ať si říká, kdo chce, co chce, každé ženě většinou chybí úložný prostor pro oblečení. Úlovky z výprodejových akcí na oděvy jsou někdy opravdu objemné. A někdy dlouho trvá, než se podaří najít čas na pravidelné protřídění garderoby, kdy starší kousky putují na charitu nebo do bazaru, takže ve skříni zůstanou jen ty nejnovější a nejžhavější.

Každou ženu jistě potěší, když jí pořídíte další úložný prostor na oblečení. A vůbec to nemusí být celá skříň (i když i ta se může dobře hodit). Co třeba sáhnout po úložných boxech, které se elegantně šoupnou pod postel?

Zajímavé a snadno umístitelné jsou i otevřené úložné systémy na oblečení a obuv, které mohou být na kolečkách, takže je kdykoliv přešoupnete přesně tam, kde je potřebujete mít. No a když otevřený prostor vyhovovat nebude, můžete k němu pořídit i šikovný pratelný obal, díky kterému se na uložené věci nebude prášit.

Co vybrat ze světa nábytku pro muže?

Pánové většinou neřeší problémy s uložením oblečení. Takže na ty se musí jinak. Jestli u vás bují elektronická revoluce a pro samou nabíječku, USB kabel nebo adaptéry nemáte kam položit hrníček s kávou, můžete se zkusit poohlédnout po pořadačích do zásuvek. Málokdo je totiž ochoten ukládat nabíječky do šuplíku, když ví, že se mu tam zamotají do těch dalších.

Když ale bude v šuplíku šikovný pořadač, hned se na stolku uvolní dost prostoru pro kávu i sušenky. Slevové kupóny najdete i do mnoha dalších obchodů, takže k nově získané kávové pohodě můžete výhodně přibalit třeba i elektronické předplatné zajímavého časopisu pro vašeho partnera (a nezapomeňte i na jedno nebo dvě pro sebe).

Mužský svět nábytku se často točí kolem zahrady, terasy, grilování nebo i hobby zahradních prací. I v této oblasti nabízejí prodejci četné varianty návrhů, jak si terasu nebo pergolu útulně zařídit či doplnit. Jestli vám oběma letos při grilování nebo odpolední pohodičce na zahradě něco scházelo, jistě se po něčem zajímavém poohlédněte právě před Vánoci, kdy jsou cenové akce nejvýhodnější.

Co vybrat ze světa nábytku pro odrostlejšího potomka?

Jestli máte doma puberťáka nebo dokonce již dospělé (a třeba ještě studující) děti, nejvíce je potěšíte něčím pohodlným, v čem se jim bude dobře studovat, chatovat s kamarády, sjíždět youtuberské novinky, hrát hry nebo proste jen tak relaxovat. Závěsná křesla, houpací sítě nebo sedací vaky jsou u téhle generace všeobecně v oblibě.

Čím potěšit všechny?

Jestliže se k relaxačnímu pohodlí mládeže chcete přidat i vy - a třeba venku, zkuste sáhnout po venkovním sedacím vaku. Perfektním řešením venkovního relaxu pro všechny může být také houpací síť s vlastním stojanem, ale dokonce i s moskytiérou proti obtížnému hmyzu. Tenhle dárek si sice zatím vychutnáte jenom doma, ale během léta jej venku nesčetněkrát oceníte!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

26°C

Dnes je pátek 26. dubna 2019

Očekáváme v 15:00 27°C

Celá předpověď